14:19:07 1397/5/19

پیوستن پیرلو به کادر فنی تیم ملی ایتالیا منتفی شدستاره سابق تیم ملی ایتالیا اعلام کرد که فعلاً شرایط همکاری به عنوان دستیار سرمربی آتزوری را ندارد.

به گزارش نوداد نیوز ، آندره‌آ پیرلو تأیید کرد قصد ندارد به کادر فنی تیم ملی ایتالیا ملحق شود اما امکان دارد روزی به هدایت تیم ملی کشورش کمک کند.

گفته می‌شد که پیرلو، کسی که سال گذشته بازنشسته شد و کفش‌هایش را آویزان کرد دستیار مانچینی می‌شود و حتی خودش هم این پیشنهاد را قبول کرده اما روز چهارشنبه هفته جاری خبری منتشر شد مبنی بر اینکه تعهد او به شبکه اسکای اسپورت ایتالیا به عنوان مفسر ممکن است مانع از فعالیتش در کادر فنی آتزوری شود و ظاهراً همین اتفاق هم رخ داده است.

هافبک سابق یوونتوس و میلان در گفت‌و‌گو با خبرگزاری آنسای ایتالیا اظهار داشت: مسیر بازگشت من به تیم ملی به بن‌بست خورده است اما بازگشت به تیم ملی چیزی نیست که من هرگز به آن فکر نکنم. فدراسیون فوتبال ایتالیا از تعهداتی که من به اسپانسرهای فوتبال و شرکای غیرفوتبالی‌ام داشتم از جمله توافقاتی تعهدی که به شبکه اسکای دارم، مطلع بود و با این وجود پیشنهاد داد. من هم یک دوره مربیگری را سپری کردم تا واجد شرایط کار در این پست باشم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها