17:30:31 1397/10/30

پیش بینی جالب "ورایتی" از نامزدهای احتمالی اسکار



شانس های امسال اسکار کدامند؟طبق معمول هر سال نشریه ورایتی دست به پیش بینی نامزدهای احتمالی اسکار زده.

به گزارش نوداد نیوز، بر اساس پیش‌بینی نشریه ورایتی دو فیلم «روما» و «ستاره‌ای متولد شده» هر کدام با ۱۰ نامزدی پیشتاز خواهند شد و فیلم‌های «محبوب» به کارگرانی «یورگس لانتیموس» در ۸ شاخه و «نخستین انسان» و «معاون» طبق این پیش‌بینی در ۷ شاخه نامزد اسکار می‌شوند. 

پیش‌بینی ورایتی از نامزدهای نهایی اسکار ۲۰۱۹ در مهم‌ترین شاخه‌ها را در زیر می‌توانید مشاهده کنید: 

بهترین فیلم

کلنزمن سیاه،،راپسودی بوهمی، محبوب، کتاب سبز، روما، ستاره‌ای متولد شده است، پلنگ سیاه، معاون

 بهترین کارگردانی 

اسپایک لی (کلنزمن سیاه)، پاول پالیکوفسکی (جنگ سرد)، آلفونسو کوارون (روما)، بردلی کوپر (ستاره‌ای متولد شده است)، آدام مکی‌کی (معاون)

بهترین بازیگر نقش اصلی مرد

کریستین بیل (معاون)، بردلی کوپر (ستاره‌ای متولد شده است)، ویلم دفو (در دروازه ابدیت)، رامی مالک (راپسودی بوهمی)، ویگو مورتنسن (کتاب سبز)

بهترین بازیگر نقش اصلی زن

یالیتسا آپاراسیو (روما)، گلن کلوز (همسر)، اولویا کلمن (محبوب)، لیدی گاگا (ستاره‌ای متولد شده است)، ملیسا مک‌کارتی (هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟)

بهترین بازیگر نقش مکمل مرد

ماهرشالا علی (کتاب سبز)، تیموثی شالامی (پسر زیبا)، آدام درایور (کلنزمن سیاه)، سم الیوت (ستاره‌ای متولد شده است)، ریچارد ای.گرانت (هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟)

بهترین بازیگر نقش مکمل زن

ایمی آدامز (معاون)، امیلی بلانت (یک جای آرام)، رجینا کینگ (اگر خیابان بیل می‌توانست حر ف بزند)، اما استون (محبوب)، «ریچل وایس (محبوب)

بهترین فیلمنامه اقتباسی

کلنزمن سیاه، هرگز می‌توانی مرا ببخشی؟،اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند، هیچ ردی نگذار، ستاره‌ای متولد شده است

بهترین فیلمنامه اصلی 

کلاس هشتم، محبوب، کتاب سبز، روما، معاون

بهترین فیلمبرداری

جنگ سرد، محبوب، نخستین انسان، روما، ستاره‌ای متولد شده است

بهترین چهره‌پردازی

مرز، سوسپریا، معاون

بهترین موسیقی متن

کلنزمن سیاه، نخستین انسان، اگر خیابان بیل می‌توانست حرف بزند، جزیره سگ‌ها، بازگشت مری پاپینز

بهترین جلوه‌های بصری

انتقام جویان: جنگ ابدیت،‌ نخستین انسان، بازیکن شماره یک آماده، سولو: داستانی از جنگ ستارگان، به ماروین خوش آمدید

بهترین انیمیشن بلند

شگفت‌انگیزان ۲، جزیره سگ‌ها، میرای، رالف اینترنت را خرب می‌کند، مرد عنکبوتی: درون دنیای عنکبوتی

بهترین فیلم خارجی

هرگز روی برنگردان (آلمان)، دزدان فروشگاه (ژاپن)، روما (مکزیک)، جنگ سرد (لهستان)، کفرناحوم (لبنان)

بهترین مستند بلند

سولوی آزاد، مراقب فاصله باش، RGB، طفره‌روندگان، همسایه من نمی‌شوی؟،‌

بهترین مستند کوتاه

آخر بازی، نوارهای پدر درگذشته من، نقطه. انتهای جمله، زنان گولاگ، صهیون

بهترین فیلم انیمیشن کوتاه

عصر دریانوردی، بائو، بیلبی، گمشده و پیدا سده؛ آخر هفته‌ها،

بهترین فیلم کوتاه

فائو، ایکاره، مارگاریت، روز می، پوست

فهرست نامزدهای نهایی جوایز اسکار در شاخه‌های مختلف روز ۲۲ ژانویه (سه شنبه دوم بهمن) اعلام و مراسم اعطای جوایز نود و یکمین دوره‌ی اسکار روز ۲۴ فوریه (۵ اسفند) در لس آنجلس برگزار می‌شود. 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها