15:01:37 1397/5/29

پیشنهاد 7 میلیارد تومانی تراکتور به رامین رضاییانرامين رضاييان به تمرينات اوستند بازگشته و كار خود را با اين باشگاه از سر گرفته است ولي بعيد به نظر مي رسد آنها او را بخواهند.

به گزارش نوداد نیوز، رامين هرچند در جام جهاني عملكرد بسيار خوبي داشت ولي در اوستند نتوانست به آن سطحي كه توقع مي رود، برسد. رامين اميدوار است در لحظه آخر یک پيشنهاد مناسب اروپايي دريافت كند و در نهايت به تيم جديدي ملحق شود. در همين حال تراكتورسازي همچنان خواهان جذب اين بازیکن است.باشگاه تبريزي در نقل و انتقالات هزينه هاي سنگيني براي جذب بازیکنان خود كرده است و تمايل دارد رامين رضاييان را هم به خدمت بگيرد.اين باشگاه به رامين رضاييان پيشنهاد 7 ميلياردي داده است.اين باشگاه حاضر است مبلغ سه ميليارد در همين اول كار به رامين پرداخت كند. تبريزي ها به اين بازیکن گفته اند مي تواند به ترکیه برود و پيش قسط خود را بگيرد و سپس براي امضاي قرارداد به ايران سفر كند. رامين اما دوست دارد در اروپا بازي كند و هيچ بعيد نيست در صورتي كه پيشنهادي از اين قاره دريافت نكند، به ايران بازگردد و در ليگ برتر بازي کند. شنيده مي شود باشگاه تبريزي قصد دارد یکی، دو بازیکن خود را از ليست كنار بگذارد و بازیکنان جديدي را جايگزين كند و اين نشانه اي از اتفاقات پشت پرده است.

در همين حال خبر مي رسد اشكان دژاگه و مسعود شجاعي هم براي حضور در تراكتورسازي چنين رقمي دريافت كرده اند. قرارداد هر دو بازیکن براي یک فصل، 7 ميليارد تومان است كه سه ميليارد آن را پيش گرفته اند و 4 ميليارد باقي مانده را در قسط هاي بعدي دريافت خواهند كرد. تازه اين تمام پولي نيست كه آن دو دريافت خواهند كرد. در قرارداد اين بازیکنان آپشن هايي گنجانده شده است. مثلاً اگر گل بزنند و پاس گل بدهند، پاداش خوبي دريافت مي کنند. آنها آپشن هاي ديگر هم در قراردادشان دارند كه خالص دريافتي شان در آخر فصل بيشتر هم خواهد شد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها