13:06:06 1397/4/20

گلر پرسپولیس در ترکیه چه می کند؟

پیشنهاد 3 میلیون یورویی فنرباغچه به بیرانوندشنبه شب گذشته علیرضا بیرانوند به ترکیه سفر کرد تا تعطیلات خود را در این کشور همسایه سپری کند.

به گزارش نوداد نیوز، این در حالی است که شنیدیم برخلاف تصور همگان گلر ملی پوش پرسپولیس به همراه مدیربرنامه هایش به ترکیه سفر کرده تا با یکی از دو تیم خواهان خود به مذاکره بنشیند. جالب آن که رسانه های ترکیه ای هم آب و تاب زیادی به سفر بیرانوند داده و مدعی شدند این گلر ایرانی پس از درخشش در جام جهانی روسیه با پیشنهادات مختلفی رو به رو شده است.

رسانه های ترکیه ای ضمن تحلیل عملکرد علیرضا بیرانوند در جام جهانی 2018 ، مهار ضربه پنالتی کریستیانو رونالدو را مهم ترین کار او در روسیه خواندند. در همین راستا شنیدیم فنرباغچه ترکیه خواهان عقد قرارداد با این دروازه بان ایرانی شده و حاضر است 3 میلیون یورو به علیرضا بیرانوند بپردازد. البته علیرضا بیرانوند تا سال 1400با تیمش قرارداد دارد اما جعفر کاشانی رئیس هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس عنوان کرد که اگر باشگاه های خارجی پول خوبی به گلر ملی پوش بدهند، شاید رضایتنامه او صادر شود. توجه داشته باشید اگر فنرباغچه 2میلیون یورو به خود بیرانوند و یک میلیون یورو هم به باشگاه پرسپولیس بپردازد، رقم فوق العاده بالایی است. با این پول بیرانوند تا آخر عمر خود و خانواده اش را بیمه می کند و باشگاه پرسپولیس هم درآمدی چند میلیارد تومانی کسب خواهد کرد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها