11:34:30 1398/9/9

پیشنهاد ساخت قسمت چهارم "شوالیه تاریکی"سه‌گانه‌ی «شوالیه‌ی تاریکی» که با همکاری «کریستین بیل» و «کریستفر نولان» ساخته شد یکی از بهترین اقتباس‌های تاریخ سینما از کتاب‌های کامیک دانسته می‌شود و سود سرشاری را هم برای برادران وارنر به دنبال داشت.

این سه‌گانه ۲.۴ میلیارد دلار در سراسر دنیا فروخت و سومین و آخرین قسمت آن در سال ۲۰۱۲ با نام «شوالیه‌ی تاریکی برمی‌خیزد» (The Dark Knight Rises) اکران شد. «بروس وین» در پایان این فیلم زنده بود و با «بتمن» وداع کرد. «آلفرد» با بازی «مایکل کین» نیز بروس و «سلینا کایل» را فلورانس ایتالیا در کنار هم دید. سه‌گانه با این پایان درها را برای ادامه‌ی بازگشت بروس باز گذاشت. بیل به تازگی در مصاحبه با «تورنتو سان» فاش کرده که استودیو پیشنهاد بازی در چهارمین قسمت فیلم را هم با همکاری نولان با او مطرح ساخته است.

بیل می‌گوید: «[پس از «بتمن آغاز می‌کند»] نزد ما آمدند و گفتند آیا تمایل دارید یک قسمت دیگر ساخته شود؟ فوق‌العاده بود، اما ما گفتیم [بعد از آن] دیگر کافی است. پیشنهاد دیگری قبول نمی‌کنیم. سپس آمدند و گفتند بیایید قسمت سوم را هم بسازیم. کریس [نولان] همیشه می‌گفت اگر خوش‌شانس باشیم سه فیلم می‌سازیم و بعد دست نگه‌ می‌داریم. می‌گفت بعد از قسمت سوم کنار می‌کشیم. اما وقتی باز هم به سراغ ما آمدند و گفتند نظرتان در مورد قسمت چهارم چیست؟ گفتم نه. باید به رؤیای نولان که همانا خلق یک سه‌گانه بود احترام بگذاریم. اجازه دهید زیاده‌روی نشود و قسمت چهارمی در کار نباشد.»

نولان پس از «شوالیه‌ی تاریکی برمی‌خیزد» فیلم «بین‌ستاره‌ای» (Interstellar) را کارگردانی کرد و بعد از آن هم فیلم «دانکرک» را ساخت.

فیلم آینده‌ی او «عقیده» (Tenet) نام دارد که یک اثر تریلر جاسوسی برای تابستان سال ۲۰۲۰ است. تمامی این فیلم‌ها در استودیوی برادران وارنر به تولید رسیده‌اند.

 بیل، از سوی دیگر در فیلم‌هایی چون «کلاه‌بردار آمریکایی» ظاهر شد و نامزدی اسکار بهترین بازیگر مرد را برایش به ارمغان آورد. او در حال حاضر فیلم «فورد در برابر فراری» را روی پرده دارد که در افتتاحیه ۳۱ میلیون دلار فروخته است.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها