19:45:02 1399/7/18

پیشنهادی جدی برای ستاره استقلال / قایدی جدا می شود؟احمد مددی در حاشیه تمرین استقلال اظهار کرد: سعی کردیم یک مراسم معارفه خوب را برای محمود فکری بگیریم چرا که او از سرمایه های باشگاه است. همه اعضای محترم هیات مدیره و پیشکسوت های عزیز حضور داشتند و این نوید بخش روزهای درخشان استقلال است که ان‌شاءالله باشگاه از حواشی اخیر رهایی پیدا کند و اتفاقات مثبت برای این تیم بیفتد.

او ادامه داد: در چند روزی که این سمت را پذیرفتم جلسات متعددی در خصوص نحوه تامین منابع مالی داشتیم. اتفاقات خوبی افتاده است و داریم تلاش می کنیم از طرق مختلف این منابع را تامین کنیم. تامین این منابع ارزی، کم نیستند و از ماه های اخیر بر روی دوش باشگاه انباشته شده و ما برای باز شدن پنجره نقل و انتقالاتی مان نیازمند منابعی هستیم. تصورم این است دوستانی که قول دادند و قبول مسئولیت کردند، اگر این مسئولیت تا انتها وجود داشته باشد،  با پرداخت به بازیکنان و مربیان سابق این پنجره را باز کنیم.

سرپرست باشگاه استقلال با بیان این که همه تلاشم این است که بازیکنان جدید هر چه سریع تر در اختیار کادر فنی قراربگیرند، گفت: شبانه روز از راه های مختلف در حال کار هستیم. از راه هایی که در توان هیات مدیره و مجموعه است داریم تلاش می کنیم که واریزی ها را انجام دهیم و پنجره را باز کنیم.

او در پاسخ به این سوال که پرویز مظلومی قرار است سرپرست تیم شود؟ عنوان کرد: او اکنون سرمربی تیم ملی جوانان است و ما به اصول و اخلاق پایبندیم و سعی می کنیم حرفه ای رفتار کنیم. از ایشان خواستیم تکلیفش را با تیم ملی جوانان روشن کند و اگر مغایرت قانونی نداشته باشد، او سرپرست تیم در لیگ بیستم خواهد بود.

مددی درباره دیاباته و میلیچ گفت: این مساله به منابع مالی هم برمی گردد. این دو بازیکن خیلی به برگشتن به تیم علاقه مندند اما باید منابع مالی شان را تامین کنیم. می دانید که این دو بازیکن هم حرفه ای هستند و تا مطالباتشان را نگیرند، نمی آیند.

او در پاسخ به سوالی درباره بدهی های باشگاه استقلال بیان کرد: ما در حال تلاش هستیم که در یک فضای شفاف مسائل را جلو ببریم. اکنون وقت جنگ و دعوا و حاشیه سازی نیست و سعی می کنم همه مسائل را در یک فضای آرام جلو ببرم. بدهی های داخلی مان را در فرآیند حرفه ای سازی به حداقل رساندیم. در موضوع بدهی های ارزی هم یک بدهی قابل توجه داریم که در حال تامین آن هستیم.

سرپرست باشگاه استقلال در پاسخ به این سوال که ۵۰ هزار دلاری که در فرودگاه از سعادتمند ضبط شد، به باشگاه استقلال برگشت یا خیر؟ گفت: این مبلغ در تعزیرات است و مکاتبات خیلی خوبی صورت گرفته است. جا دارد از وزیر ورزش تشکر کنم چرا که خود او شخصا وارد عمل شد و در هیات دولت با وزیر محترم دادگستری رایزنی داشت. فکر می کنم تا پس فردا این مبلغ به باشگاه برگردد.

او در پاسخ به این سوال که علی کریمی مبلغ ده میلیارد از باشگاه استقلال درخواست کرده است؟ عنوان کرد: من خبر ندارم. اجازه دهید او برگردد و رو در رو با او صحبت کنم. اما چیزی که وجود دارد این است که ما علی کریمی را می خواهیم و اینجا خانه خودش است. بارها هم اعلام کرده است اگر در ایران بماند فقط برای استقلال بازی می کند. حتما با او مذاکره می کنیم و اگر در ایران بماند جذبش خواهیم کرد. حتما آقای کریمی دغدغه های ما را می داند و به عنوان یک استقلالی به ما کمک خواهند کرد. او حرفه ای است و متوجه این موضوعات است.

مددی درباره سندی که گفته می شود درباشگاه استقلال جعلی بوده است گفت: من از این مسئله اطلاعی ندارم.

او درباره مهدی قائدی بیان کرد: او از جوان های با استعداد ما است و یک پیشنهاد بسیار جدی از یکی از کشورهای حاشیه خلیج فارس دارد اما ما هم مذاکراتی در هیات مدیره داشتیم و هنوز به جمع بندی نرسیده ایم. در حال حاضر بازیکن تیم ما است. ان‌شاءالله این اتفاق نیفتد. هدفمان تامین منابع مالی باشگاه است اما امیدواریم این بازیکن را برای تیم داشته باشیم.

2
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها