14:48:31 1398/8/17

پول ویلموتس به ترکیه منتقل شد!اتفاقات اخیر پیرامون شرایط وارک ویلموتس روی نیمکت تیم ملی ایران مورد توجه رسانه های اروپایی قرارگرفته است. در همین راستا سایت فوتبال اروپا در مقاله ای عنوان کرد مارک ویلموتس از ماه مه به عنوان سرمربی تیم ملی ایران فعالیت می‌کند اما به پایان دوره حضورش در صورت عدم تحرک و تلاش کافی فدراسیون فوتبال، ظاهرا نزدیک شده است.

این سایت در این باره نوشت: ویلموتس در شرایط کنونی درباره کارفرمای خود یعنی فدراسیون فوتبال ایران حرفی نمی زند و از وضعیتی که در آن قرار گرفته، نگرانی دارد. ظاهرا او در اندیشه فسخ قرارداد و خاتمه کار به عنوان سرمربی تیم ملی ایران است چون هنوز دستمزدی دریافت نکرده. این موضوعی است که رسانه‌های ایرانی و بلژیکی گزارش کردند.

سایت فوتبال اروپا در ادامه نوشت: در همین رابطه مربی 50 ساله خواهان گفت‌وگویی شفاف با  روسای فدراسیون فوتبال شد که در ترکیه قرار است، انجام شود. این در حالیست که فدراسیون فوتبال ایران ادعا می‌کند که پرداخت‌ حقوق‌ را انجام داده اما به خاطر تحریم‌های بانکی حقوق به حساب بانکی ویلموتس نرسیده است.

سایت مذکور افزود: طبق اعلام رسانه‌ها، فدراسیون فوتبال ایران در حال حل کردن این مشکل است.

سخگوی فدراسیون هم در خصوص مطالبات ویلموتس گفت: مطالبات ویلموتس تامین منابع شده وطی هفته های اخیر به یکی از کشورهای همسایه ارجاع شد اما شرایط انتقال پول به حساب ویلموتس در کشور بلژیک میسر نشد. در حال حاضر پول به یک حساب دیگر در یک کشور دیگر همسایه منتقل شده و فکر می کنم در روزهای آتی این پول به حساب  سرمربی تیم ملی منتقل شود. در شرایطی که آقای تاج در مشهد حضور دارند ولی مرتب با سرمربی تیم ملی در تماس بودند و در یکی دو روز آتی اخبار دقیقی در زمینه توسط خود آقای تاج مطرح خواهد شد. انصافا هم در این زمینه خود آقای ویلموتس نهایت همکاری را با فدراسیون فوتبال انجام دادند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها