14:44:25 1398/9/16

پشت پرده درگیری در تمرین پرسپولیس / جواب "ساکت شو" نعمتی ضربه عالیشاه بودفاطمه رهگذر /پرسپوليس در غیاب امید عالیشاه و سیامک نعمتی توانست پس از 9 سال ذوب آهن را در اصفهان شکست دهد.

به گزارش نوداد نیوز، سرخپوشان موفق شدند با یک برد قاطع در اصفهان با یک بازی کمتر خود را در میان مدعیان بالای جدول حفظ کنند.امید عالیشاه و سیامک نعمتی از جمله بازیکنانی بودند که به دلیل اخلاقی از لیست پرسپولیس خط خوردند و سفر به اصفهان را از دست دادند.

یکی از بازیکنان پرسپولیس در این خصوص می گوید: در تمرین روز چهارشنبه عالیشاه صاحب توپ بود كه سيامك تكل شديدی روی پای او رفت. عاليشاه در اعتراض به اين تكل، فرياد بلندی زد كه سيامك به او گفت ساكت شو!
عاليشاه هم به سمتش رفت و ضربه ای به نعمتی زد.البته بازيكنان خيلی سريع دور و بر اين دعوا را گرفتند و غائله تمام شد.كالدرون هم بعد از دقايقی، هر دو نفر را به سمت رختكن راهنمايی كرد و نامشان را از ليست مسافران به اصفهان خط زد.

در این میان پرسپوليسی ها تلاش زيادی كردند تا اين خبر مخفی بماند. تا ظهر پنج شنبه و به فاصله 4 ساعت مانده تا شروع بازی، هيچ خبری از درگيری عاليشاه و نعمتی منتشر نشده بود تا اینکه یکی از بازیکنان ماجرا را به رسانه ها لو می دهد.

حالا گابریل کالدرون از این ماجرا شاکی است و در تمرین دیروز هم اجازه تمرین به این دو بازیکن را نداد تا هر دو نفر دور زمین بدوند.این در حالیست که عاليشاه و نعمتی از همبازی های خود عذرخواهی كردند اما هنوز عصبانيت كالدرون از بين نرفته است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها