14:02:40 1398/2/21

يك كم دلم براي مسي سوخت طفلكي تنها بود

پروین: یک درصد هم روی قهرمانی پرسپولیس شک ندارممسابقات مرحله نيمه نهايي ليگ قهرمانان اروپا همه فوتبال دوستان دنيا از جمله ايران را پاي تلويزيون ميخكوب كرد.

به گزارش نوداد نیوز،يكي از اين افراد علي پروين اسطوره فوتبال ايران است که به تماشاي اين مسابقات نشسته و در اینباره می گوید: خدا وکیلی عجب فوتبالي شده توي اين اروپا، ما كه كلي عشق كرديم. البته يك كم دلم براي مسي سوخت!طفلكي تنها بود و بقيه بازیکنان بارسلونا نتوانستند پا به پايش جلو بروند.فوتبال همين است ديگر. ليورپول تيم تر بود و برد اما مسي هم مسي است. او بهترين بازیکن فوتبال جهان است اما راستش بازی های آژاکس هم به دلم نشست.بهترين فوتبال مال آژاكس بود اما بعد از اينكه توي زمين خودشان دو تا به تاتنهام زدند، مغرور بازي كردند و حريف را دستكم گرفتند و همين تفکر بود که كار دستشان داد.

پروین در آستانه دیدار حساس ماشین سازی و پرسپولیس می گوید: بايد به برانكو و شاگردانش خسته نباشيد گفت.انشاالله پرسپوليس امروز با برد جلوي ماشين سازي قهرمان شود ولي اگر هم به هفته آخر بكشد ايرادي ندارد. من یكي يك درصد هم روي قهرماني پرسپوليس شك ندارم.با اختلاف ۲ گل پرسپوليس مي برد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها