12:46:27 1399/7/20

پایان مهلت پرسپولیس برای پرداخت بدهی برانکو / فیفا امتیاز کسر می کند؟باشگاه پرسپولیس در تلاش است طلب 784 هزار یورویی برانکو ایوانکوویچ را پرداخت کند.

 مهدی رسول‌ پناه سرپرست باشگاه پرسپولیس روز گذشته (شنبه 19 مهر) در میان هواداران معترض که مقابل باشگاه حضور یافته بودند، اعلام کرد 350 هزار یورو از این پول آماده است و سعی می ‌کند بقیه مطالبات برانکو را نیز در روزهای آینده فراهم و به حساب این مربی واریز کند.

این در شرایطی است که مهلت دوباره باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات برانکو امروز تمام می ‌شود و فیفا احتمال دارد جرائم سنگینی را برای باشگاه پرسپولیس در نظر بگیرد.

دارو بوشیچ، وکیل برانکو ایوانکوویچ درباره جرائم احتمالی باشگاه پرسپولیس و آخرین وضعیت این پرونده گفت:

هنوز خبری از باشگاه پرسپولیس برای پرداخت مطالبات نیست. ضرب‌ الاجل قبلی فیفا هم برای این موضوع یک ماه پیش (11 سپتامبر) بود و بعد از آن باشگاه از ما فرصت 20 تا 30 روزه خواست که این فرصت امروز (یکشنبه 20 مهر) به پایان می ‌رسد.

بوشیچ در مورد جرائم احتمالی باشگاه پرسپولیس عنوان کرد:قاعدتاً باید به صورت اتوماتیک تنبیهات بعدی فیفا اعمال شود، اما باید منتظر تصمیم نهایی این نهاد باشیم.

وکیل برانکو ایوانکوویچ درباره اینکه به نظرش تنبیه بعدی فیفا علیه باشگاه پرسپولیس چه خواهد بود، گفت:احتمالاً تصمیم فیفا کسر امتیاز خواهد بود، اما همانطور که گفتم باید منتظر تصمیم نهایی باشیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها