15:56:46 1398/5/22

با پادرمیانی سید جلال و پدر حسین ماهینی صورت گرفت

پایان خوش پرونده هل دادن مامور یگان امداد توسط بیرانوند!در استان بوشهر برای بازی هفته سی ام مقابل پارس جنوبی جم،اتفاق حاشیه عجیبی رقم خورد.

به گزارش نوداد نیوز، ساعاتی قبل از قهرمانی پرسپولیسی ها در جم عليرضا بيرانوند با یكی از مأموران نيروی انتظامی برخورد بدی داشت و او را با دو دستش، به سمت ديگری هُل داد. موضوعی كه در فضای مجازی سر و صدای زيادی به پا كرد و پای كميته اخلاق به اين جنجال باز شد. در حكم ابتدايی، بيرانوند با محروميت مواجه شد اما توضيحات او، همه چيز را تغيير داد تا كميته انضباطي صاحب پرونده شود. حكم انضباطی اين بازیکن، محروميت سه جلسه ای اما تعليقی بود.بيرانوند براي جمع و جور كردن اين ماجرا،به همراه سيدجلال حسيني و حسين ماهينی كه خودش اهل بوشهر است راهی بندر شدند.

این در حالی بود که پدر ماهينی به همراه فردی به نام حاج رسول ابراهيمی كه از تاجران خوشنام شهر بوشهر است،در كنار سه بازیكن پرسپوليس راهی فرماندهی نيروی انتظامی شدند. در اين جلسه، فرمانده نيروی انتظامی بوشهر به همراه استوار یكم افشين مهدويان، همان مأمور مورد نظر صحبت های باز كينان پرسپوليس را شنيدند.

عليرضا بيرانوند نيز در جلسه، ضمن عذرخواهی از رفتار خود، گفت: دوست ندارم به آن زمان برگردم اما تحت تأثير جو ورزشگاه قرار گرفتم و فكر نمی كردم استوار مهدويان، از جمله مأموران يگان امداد باشد.اين جلسه با خوبی و خوشی به اتمام رسيد و بيرانوند توانست رضايت مأمور مورد اشاره و فرمانده نيروی انتظامي بوشهر را به دست آورد.در بازگشت، پرسپوليسي ها مستقيماً راهي خانه پدری حسين ماهينی شدند.آنها وقتی قصد حضور در فرودگاه را داشتند، مورد استقبال جالب مردم خونگرم بوشهر قرار گرفتند.یکی از طرفداران پرسپوليس به سراغ سيدجلال حسينی رفت و از او خواست امسال هم با درايت خود،حواشی اطراف تيم را كاهش بدهد و سپس به ماهينی گفت: اميد ما طرفداران پرسپوليس در بوشهر، به رفتار و عملكرد تو است. اميدوارم امسال هم بهترين بازی هايت را برای تيم محبوب مان انجام بدهی.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها