11:45:02 1397/9/30

پایان بازی تاج و تخت : اشک ها و بدرودها!به نظر می رسد طرفداران سریال بازی تاج و تخت باید خود را برای یک پایان بی نظیر و غافلگیر کننده آماده سازند.

به گزارش نوداد نیوز، گلن که از نخستین فصل سریال «بازی تاج و تخت» در نقشی کلیدی حضور داشته است، در این باره می‌گوید: «برای نخستین بار در طول حیات سریال کل داستان یک فصل را در یک روز دورخوانی کردیم. آن روز بسیاری اشک ریختند. این ویژگی فصل آخر است. فصل آخر فصل بدرودها و پایان‌ها است. صادقانه بگویم فصل آخر سریال «بازی تاج و تخت» بی‌نظیر است. نویسنده‌ها کار را به اوج رسانده‌اند.»

البته عوامل سریال تلاش زیادی می کنند تا داستان لو نرود.گلن می گوید: «آن‌ها به همه مشکوک هستند مبادا کسی چیزی از داستان بفهمد و منتشر کند. ما حق نداریم در این باره حتی یک کلمه روی کاغذ بنویسیم.»

البته با توجه به میزان محبوبیت این سریال و منافع مالی عظیم آن برای مالکان دور از انتظار نیست که این گونه در سربسته نگاه داشتن داستان تا زمان انتشار فصل آخر سریال بکوشند اما در عین حال با این کار برای بازیگرانی که از داستان اطلاع دارند مشکلاتی ایجاد می‌کنند که یک نمونه از آن‌ها را گلن توضیح می‌دهد: «برای دسترسی به هر چیزی باید از یک تبلت استفاده کرد که سطح امنیتی متفاوتی دارد که البته برای بازیگران مشکلاتی ایجاد می‌کند.»

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها