10:10:43 1398/2/25

پاسخ کیانو ریوز به سوالی درباره مرگ پربیننده شدپاسخ «کیانو ریوز» به «استیون کولبر» در «شوی آخرشب» (The Late Show) در مورد سرنوشت بشر پس از مرگ خبرساز شد.

این پرسش ابتدا خنده‌ی حضار را به دنبال داشت، اما این واکنش ساده‌ی «کیانو ریوز» بود که بینندگان را احساساتی کرد.

ریوز جواب می‌دهد: «می‌دانم آن‌هایی که ما را دوست‌ دارند دلتنگ‌مان می‌شوند.»

ریوز تاکنون چندین مرتبه در طول دوران بازیگری‌اش مرگ نزدیکانش را تجربه کرده است.

در همان سالی که «ماتریکس» او به یک پدیده‌ی جهانی تبدیل شد و ریوز را فوق‌ستاره کرد، او و نامزدش «جنیفر سایم» فرزند دخترشان را در حین زایمان از دست دادند.

سایم نیز دو سال بعد در یک حادثه‌ی رانندگی در لس آنجلس جان سپرد. ریوز در آن ایام خود را برای دنباله‌های «ماتریکس» آماده می‌کرد و سعی می‌کرد در انظار عمومی ظاهر نشود.

ویدیوی صحبت‌های ریوز در «شوی آخرشب» کولبر بیش از پنج میلیون مرتبه در توئیتر مشاهده شده و آمارش همچنان درحال افزایش است.

ریوز برای معرفی «جان ویک: بخش ۳ – پارابلوم» (John Wick: Chapter 3 – Parabellum) در شوی کولبر حضور یافته بود.

این چندگانه‌ی اکشن و محبوب برای اولین بار در تابستان روی پرده می‌رود و از اعتماد بالای استودیو به فیلم نشان دارد. «کیانو ریوز» از سال ۲۰۱۴ تاکنون در این نقش ظاهر شده و این احتمال وجود دارد که برای بار چهارم بازگردد.

او ماه گذشته در مصاحبه با «آپراکس» گفته بود: «بازگشت من به داستان و کارگردان بستگی خواهد داشت. من عاشق این نقش هستم و از بازی کردنش بسیار لذت می‌برم.»

«جان ویک ۳» نقدهای مثبت بسیاری دریافت کرده است. «دیوید ارلیک» منتقد «ایندی‌وایر» فیلم را یک «رویداد خشونت‌بار و نفس‌گیر» توصیف کرده و می‌نویسد: «این فیلم به راحتی بهترین اکشن هالیوودی این روزها جدا از «مأموریت غیرممکن» است.»

لاینزگیت «جان ویک: بخش ۳ – پارابلوم» را در تاریخ ۱۷ می در آمریکای شمالی به نمایش درمی‌آورد.

7
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها