14:42:07 1398/1/25

از ته قلبم برای هواداران استقلال خوشحالم

پاتوسی: لحظه گل واقعا نمی دانستم باید چه کاری انجام دهم به گفته کارشناسان آیاندا پاتوسی بهترین بازیکن حال حاضر در فوتبال ایران است.

به گزارش نوداد نیوز، پاتوسي در حال حاضر با 4 گل زده در ليگ برتر از مجموع 8دیدار که برای استقلال به ميدان رفته به طور تقريبی هر بازی نيم گل را به ثمر رسانده که آمار فوق العاده ای به حساب می آید. او در این باره می گوید: می دانستم بازی با سپاهان 6امتیازی است و تمرینات زیادی داشتیم.از کادر فنی شنیده بودم تیم خوبی هستند و تا می توانستیم روی این دیدار تمرکز کردیم. طبیعی بود برای گل زدن به میدان رفتیم و من از این بابت خیلی خوشحالم، دوست دارم بازم کاری کنم تا هواداران استقلال خوشحال شوند.

پاتوسی با اشاره به گلی که توسط داور مردود اعلام شد می گوید: ما می دانستیم باید به داور احترام بگزاریم و بعد از اینکه گل مردود اعلام شد اعتراضی نداشتیم و در عوض تصمیم گرفتیم نتیجه را تغییر دهیم.باید بگویم گلی که من به ثمر رساندم حاصل تلاش جمعی بازیکنان بود واقعا همه زحمت کشیدند. پاس خوبی به من داده شد و یک لحظه دروازه بان را دیدم که زاویه را تنگ کرده ضربه را زدم گل شد، خدا را شکر که توپ به تیر نخورد و بیرون نرفت.واقعا لحظه گل نمی دانستم باید چه کاری انجام دهم و رفتم سمت هوادارانی که سرازپا نمی شناختند از ته قلبم برای آنها خوشحال هستم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها