15:36:50 1398/4/16

پاتوسی بیشتر از 330 هزار دلار می خواهدآياندا پاتوسی هافبك استقلال در گير و دار تمديد قرارداد با اين باشگاه است.

به گزارش نوداد نیوز، استقلالي ها معتقد هستند پاتوسی پيشنهاد چشمگيری ندارد و به این نتيجه رسيده كه باشگاهی بهتر از استقلال برايش پيدا نمی شود. او در باشگاهي توپ زد كه هواداران زیادی دارد و بازیکن را در كانون توجهات قرار دارد و این یکی از دلایلی است که او دوست ندارد استقلال را ترک کند.

حالا در این شرایط پاتوسی و ایجنتش باشگاه استقلال را تحت فشار قرار داده اند و به دنبال این فشار هواداران از باشگاه انتظار دارند طلب پاتوسی را پرداخت و فصل بعد هم این بازیکن را در اختیار داشته باشند.استقلالی ها می گويند اين بازيكن 330 هزار دلار پول می خواهد تا تمديد كند در حالی که باشگاه كيپ تاون هم درخواست 200 هزار يورويی داشته تا او را قرضي به استقلال بدهد. يعنی اين بازيكن و باشگاهش 530 هزار دلار می خواهند و این رقم پول بسیار زیادی است.یعنی چیزی حدود  6 ميليارد و 800ميليون تومان است!

در همین خصوص اسماعيل خليل زاده عضو هيئت مديره باشگاه استقلال در این خصوص می گوید:خبر دقيقی از رقم ندارم ولی می دانم قبلاً اين پول را مي خواسته. اما اینکه الان چقدر مي خواهد را نمي دانم! همین جمله کافی است که بدانیم پاتوسی  درخواست مالی بالاتری دارد. ظاهرا توافق 330 هزار دلاری خود پاتوسی و 200 هزار  دلار کیپ تاون مربوط به قرارداد قبلی این بازیکن است و حالا آفريقايی ها خواهان عقد قرارداد جديد هستند.چندي قبل شايعه شد درخواست پاتوسي و باشگاه كیپ تاون روی هم رقمی حدود يك ميليون دلار است.

وقتي استقلال به دنبال يك خارجی ديگر است يعنی پول دارد. سوال اینجاست اگر پول دارند چرا پاتوسی را كه باب میل هواداران است حفظ نمی کنند.بايد ديد آيا مسئولان باشگاه استقلال در اين زمينه دست به شفاف سازی مي زنند و یا خیر. چرا که آنها پیش تر درباره بعضی بازيكنان ایرانی اين شفاف سازی را انجام داده اند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها