20:00:03 1398/8/23

ویلموتس و کاتانچ بعد از بازی چه گفتند؟مارک ویلموتس در نشست خبری پس از باخت تیم ملی ایران مقابل عراق گفت: ۱۵ دقیقه سخت را در ابتدای بازی داشتیم. سپس گل خوردیم و در ادامه بازی را در دست گرفتیم و کنترل کردیم. در نیمه دوم اشتباهاتی مرتکب شدیم و ۱۰ نفره هم شدیم‌. این شکست ما را ناگزیر می‌کند در بازی‌های بعد ۱۲ امتیاز از ۱۲ امتیاز ممکن را بگیریم تا به مرحله بعد صعود کنیم.

وی درباره اینکه چه نگاهی به صعود تیمش به مرحله دارد گفت: ما همه تلاش‌مان را برای بازی‌های خانگی و همچنین مسابقه خارج از خانه برابر کامبوج می‌کنیم.

سرمربی تیم ملی درباره دو شکست پیاپی تیمش در انتخابی جام جهانی خاطرنشان کرد: حداقل می‌توانستیم در دو بازی مقابل بحرین و عراق دو امتیاز بگیریم اما این اتفاق رخ نداد. شاید بهتر باشد بگویم در این باره بدشانسی آوردیم و این مسابقه می‌توانست مساوی شود.

ویلموتس درباره توصیفش از شرایط بازی و اینکه آیا این شکست عواقب کارت قرمز برای مسعود شجاعی کاپیتان ایران بود، تاکید کرد: ۳۰ سال است در فوتبال هستم. هیچ وقت یک نباید نفر را مقصر قلمداد کرد. همه ما در شکست مقصریم و فقط یک نفر مقصر نیست. اشتباهاتی در این بازی داشتیم. در هنگام یارگیری دچار اشتباهاتی شدیم. در کنار آن ۱۰ نفره هم شدیم‌.

وی درباره اینکه گفته می شود رسانه‌های ایران این شکست را به دلیل غیبت جهانبخش و عزت‌اللهی در اردوی این تیم می‌دانند هم گفت: اینطور نیست. جهانبخش و عزت اللهی مدتی است بازی نکرده‌اند. علاوه بر این حاج صفی را به دلیل آسیب دیدگی در این مسابقه در اختیار نداشتیم.

کاتانچ:تیم برتر میدان بودیم

کاتانچ از پیروزی تیمش در این دیدار خوشحال است. او در نشست خبری بعد از بازی گفت: این پیروزی را به همه عراقی‌ها تبریک می‌گویم. تیم برتر میدان بودیم و با شایستگی هم به پیروزی دست پیدا کردیم. بازیکنان ما از همان ابتدا به دنبال پیروزی بودند و زدن گل در دقایق پایانی هم انگیزه ما را برای پیروزی ثابت کرد.

او ادامه داد: تنها پیروز شدن در یک دیدار کار ما را تمام نمی‌کند. باید در دیدار مهم برابر بحرین هم پیروز شویم تا به دور بعد راه پیدا کنیم. هنوز در نصف راه هستیم. نباید به این پیروزی دل خوش کرد و دیدارهای مهم دیگر باقی مانده است.

سرمربی عراق در پایان گفت: از الان تمرکز ما روی دیدارهای بعدی است. چهار بازی دیگر باقی مانده است. در این گروه تیم‌های دیگر هم به دنبال صعود هستند و باید با جدیت و تمرکز بازی کرد. بازی مردانه‌ای را برابر ایران به نمایش گذاشتیم. تمرکز بازیکنان روی شرایط کشور نبود و تنها به این بازی فکر کردند و پیروز هم شدند.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها