20:45:50 1398/7/12

ویسی: شاهین قطعا در لیگ برتر می ماندسرمربی شاهین در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، ویسی پس از شکست برابر فولاد گفت: یکی از افتخارات بزرگ در چند سال مربیگری این بود که با این مردم خوب بازی می‌کردم. امیدوارم خدا عمری دهد اینجا بمانم و خوشحالی‌شان را ببینم. شرمنده شدیم که امروز نبردیم.

* گل خوردیم اما شرایط روحی بازیکنان‌مان اجازه نداد گل‌های بیشتری بخوریم. امیدوارم از این حالت خارج شویم. ما فقط به یک برد نیاز داریم تا از این حالت خارج شویم.  من قبلا گفته بودم به خاطر شرایط رقیب باید به ضد حمله روی بیاوریم. این کار عمدی است که به زمین خودمان بیاییم تا از ضد حمله استفاده کنیم. ما تمام توان‌مان را گذاشتیم و این به کیفیت بازیکنان ما برمی‌گردد. این بازی نسبت به بازی‌های قبل بهتر بودیم. برای بردن باید خیلی بیشتر از این کار کنیم. مطمئنا کیفیت ما نسبت به دیگر تیم‌های لیگ برتری پایین است.

* مشکل ما سوای تاکتیک، تجربه و کیفیت، مشکل روحی هم هست به همین دلیل به یک برد نیاز داریم. در جام حذفی هم دیدید که ما در دو دقیقه دو گل خوردیم. در لیگ بردی کسب نکردیم و حتما به 3 امتیاز نیاز داریم حالا شاید یک روانشناس نیاز باشد تا تیم را درست کند. برای بردن در خانه خودمان باید بیش از اینها کار کنیم. دارایی ما همین است. هر چند زمان می‌رود اما بازیکن با کیفیت لازم داریم تا این کار را برای ما انجام دهد.

* بازیکنان ما مقابل خوشه طلایی گل خوردند اما هم قسم شدند و گل زدند. وقتی مشکل باشد با صحبت کردن حل نمی‌شود. در یارگیری‌ها خوب عمل نکردیم. شیرزاد در بدنسازی با ما نبود و کیفیت لازم را نداشت اما در جام حذفی از بازیکن امید استفاده کردیم. تمام حملات فولاد از سمت راست بود اما یک اشتباه کافی است تا باخت رقم بخورد. علی ابراهیمی آینده خوبی خواهد داشت و می‌تواند به ما کمک کند. باید بازیکن بگیریم اما کمبودهایی داریم که امیدوارم بتوانیم در تعطیلات جبران کرده و چند بازیکن جذب کنیم.

* بحث بازیکن است که تاکتیک‌پذیر باشد یا نه. بارها در تمرینات برای ضد حمله برنامه ریختیم اما کیفیت لازم وجود ندارد. بازیکنی که بخواهد این کار را انجام دهد نداریم و اگر باشد شاید دست و پا شکسته انجام می‌دهد یا اینکه در 45 دقیقه 3 بار این کار را انجام می‌دهد. شاید اگر در نیمه اول در ضد حمله گل می‌زدیم شرایط فرق می‌کرد شاید هم نمی‌کرد. کیفیت بازیکن مهم است اگر بازیکن کیفیت نباشد به مشکل برمی‌خوریم. ما برای عملی کردن برنامه‌هایمان به زمان، تجربه و تمرکز بیشتر نیاز داریم.

* نمی‌خواهم توجیه کنم یا بگویم کسی مقصر این کار است اما خیلی از مسائل دست می‌دهد بازنده شویم. نه شهرداری نه شورای شهر هیچ مشکلی در پرداختی‌ها نباشند. هیات مدیره تقصیری ندارد، بحث ما بحث درون تیم است که به یک برد نیاز داریم. ما هنوز تیم را کامل نکرده‌ایم و مقصر هم باشگاه نیست. بلکه بازیکنانی را که می‌خواستیم نیامدند حالا یا شرایط مالی باعث شد یا آب و هوا، یا شرایط تیم در لیگ باعث شد تا نیامدند. بازیکنانی را که ناچار بودیم گرفتیم. توان ما همین قدر است باید با این بضاعت کار کنیم، یک برد بگیریم تا روحیه بازیکنان بالا برود. کیفیت ما الان این است و باید بهتر کار کنیم.

* این تیم در لیگ می‌ماند، باید تلاش‌ها را بیشتر کنیم اگر من مربی ناامید باشم بگویم نمی‌مانیم شما اینجا نمی‌آیید، تماشاگر و ورزشکار نمی‌آید، من هم مربی نمی‌مانیم. همه با امید زنده‌ایم. باید کیفیت خودمان را بالا ببریم. تمرکز هم باید زیاد شود و برای رقیبان قابل احترام بازی کنیم.

* ما انسان هستیم، از گوشت، خون، استخوان و قلب هستیم، بهم حس داریم. وقتی تیم باخت و تماشاگر اینطور تشویق کرد ما هم احساس داریم و از چوب نیستیم. امیدوارم زنده باشم و خوشحالی هواداران را ببینم چه اینجا باشم، چه نباشم. اینقدر به من لطف داشتند و این اتفاق افتاد و این اشک‌ها فقط می‌تواند جواب دهد.

* بودجه ما نسبت به بازیکنانی که می‌خواهیم بگیریم کمتر است. کولی‌بالی از من معذرت‌خواهی کرد نتوانست بیاید. 3 بازیکن با کیفیت خوب هم می‌آوردیم خوب بود. مقصر کسی نیست. من با 7 بازیکن صحبت کردم می‌گفتند فردا اما همان فردا با یک تیم دیگر ثبت می‌کردند. معذرت‌خواهی می‌کردند و نمی‌آمدند. امروز 4 بازیکن 17-18 ساله داشتیم. وظیفه ماست از انها استفاده کنیم اما برای بردن نیاز به بازیکن باکیفیت داریم. اگر با تیم‌های دیگر کار کردم هم بازیکن با تجربه داشتیم اما بازیکن لیگ یک اضافه کردیم. باید بازیکن با کیفیت می‌آوردیم که نشد. باید کار کنیم من هم به خاطر این مردم تمرکزم را بیشتر می‌کنم تا در جاده صاف قرار بگیریم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها