22:35:35 1398/12/23

وعده هایی که بازیکنان پرسپولیس را ناامید کردامروز برای اولین بار اعضای هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در تمرین این تیم حاضر شدند تا در خصوص اتفاقات رخ داده در این چند روز با بازیکنان و کادر فنی این تیم صحبت کنند.

مهدی رسول پناه سرپرست باشگاه و رئیس هیات مدیره، مهدی محمد نبی و مهرداد هاشمی در این دیدار در مورد تغییرات مدیریتی در باشگاه با بازیکنان صحبت کردند. وی در بخشی از صحبت هایش خطاب به بازیکنان گفت:خیلی خوشحالم که در جمع شما هستم. قبول مسئولیت در این وضعیت در باشگاه بزرگی مثل پرسپولیس اصلا آسان نیست و اعضای هیئت مدیره این مسئولیت را بر عهده من گذاشتند. ما چند پرونده در فیفا داریم که باید آنها را مدیریت کنیم اما اولویت اصلی باشگاه پرداختی به شماست. 

البته رئیس هیات مدیره باشگاه پرسپولیس در بخش دیگری از صحبت های خود مباحثی را مطرح کرد که همین موضوع باعث گلایه و ناراحتی بازیکنان شده است.وی در خصوص مسائل مالی به گونه ای از مشکلات صحبت کرده که بازیکنان بابت دریافت مطالبات خود دچار بی انگیزگی شدند و حتی در طول تمرین امروز در این خصوص با هم صحبت می کردند.

این طور که به نظر می رسد در صحبت های سرپرست جدید پرسپولیس نشانی از شرایط خوب مالی نبوده است و او تاکید کرده که این باشگاه بیش از 130 میلیارد تومان بدهی دارد و برای پرداخت آنها ملزم است. از دیدار امروز مدیران پرسپولیس با بازیکنان این حکایت وجود دارد که بازیکنان با روحیه ای بهم ریخته به تعطیلات یک هفته ای رفتند و برای بهتر شدن شرایط، گل محمدی خیلی کار راحتی در پیش ندارد. 

البته باشگاه پرسپولیس به بازیکنان وعده پرداخت بخشی از مطالبات تا قبل از اتمام سال را داده اند اما باید دید این باشگاه می تواند به قول خود عمل کند یا خیر؟

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها