16:17:39 1398/5/20

واکنش "هیلاری سوانک" به لغو اکران "شکار"کمپانی یونیورسال پیکچرز در پاسخ به ادعای ترامپ مبنی بر نژادپرست بودن هالیوود، برنامه اکران فیلم «شکار» را که قرار بود ۲۷ سپتامبر راهی سینماها شود، لغو کرد.

کمپانی یونیورسال در چند روز اخیر به دلیل تیراندازی‌های مرگبار در آمریکا تبلیغات فیلم «شکار» را به صورت موقت متوقف کرده بود.

داستان فیلم درباره گروهی است که در یک جنگل بیدار می‌شوند و متوجه می‌شوند طعمه شکار به منظور ورزش برای گروهی از ثروتمندان شده‌اند. در واقع فیلم تصویرگر شکار مردم سفیدپوست از طبقه کارگر به دست عده‌ای لیبرال پولدار به عنوان تفریح است.

هیلاری سوانک، اما رابرتز، اتان ساپلی و جاستین هارتلی گروه بازیگران «شکار» هستند.

سوانک از بازیگران این فیلم می گوید: اشتیاق من به گفتن داستان‌های خاص همیشه به قوت خودش باقی می‌ماند و برایم هیچ اهمیتی ندارد رییس جمهور چه کسی است و چه می‌گوید. انتخاب‌های من نشان می‌دهد من چه جور آدمی هستم و آنچه اتفاق می‌افتد نمی‌تواند مرا تغییر دهد.

ترامپ به دنبال تیراندازی در دو شهر و کشته شدن چند ده نفر، لبه انتقادش را به سوی هالیوود گرفته و گفته بود هالیوود برای این کشور زیان‌بار است. شبکه فاکس نیوز و دیگر رسانه‌های نزدیک به محافظه کاران نیز به این فیلم انتقاد کرده‌اند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها