11:52:22 1397/12/18

واکنش دژاگه به اعتراض استقلالی ها، پرسپولیسی ها و سپاهانی ها!تراکتورسازی دربی پر حرف و حدیث را برد و بیش از پیش به صدر جدول نزدیک شد.

به گزارش نوداد نیوز، اشکان دژاگه، کاپیتان تراکتورسازی برای برد دربی خدا را شکر می کند و از کسب 3 امتیاز خوشحال است و می گوید: این شهرآورد و امتیازش برای ما بسیار با ارزش بود و اهمیت ویژه ای داشت.من به حرف هایی که درباره مالکیت دو باشگاه زده می شود کاری ندارم و فقط می دانم تیم ماشین سازی تیم خوبی است و من در صحنه گل یک لحظه صاحب توپ شدم و ضربه آخر را زدم که گل شد، در نهایت توانستیم با دو گل بازی را به سود خود تمام کنیم و این از همه چیز مهمتر است.

دژاگه در ادامه می گوید: درست است که تراکتور 40 امتیازی شد و به صدر جدول نزدیک تر از همیشه است اما همه بازیکنان و اعضای تیم تراکتور سازی  نمی خواهیم از الان در مورد قهرمانی صحبت کنیم و فکرمان را به این موضوع مشغول کنیم.هنوز بازی های زیادی باقی مانده و امیدوارم در ادامه هم موفق باشیم.

متن کامل این مصاحبه را می توانید در صفحه اول شماره امروز خبر ورزشی و از طریق عضویت در اپلیکیشن تیتر بخوانید.برای این کار از لینک زیر وارد شوید:

http://bit.ly/2TuiHzu

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها