16:03:45 1397/9/12

واکنش بیرانوند به خبر بگومگویش با برانکو در تمرین پرسپولیسدیروز خبر رسیده بود که بیرانوند در تمرین با برانکو بگومگویی داشته.

به گزارش نوداد نیوز، مصاحبه دروازه بان پرسپولیس را در ادامه بخوانید:

با برانكو جرو بحث كردي؟

كدام برانكو؟!

مگر سر تمرينات پرسپوليس بيشتر از يك برانكو داريد؟!

نه! منظورم اين است كه چه جر و بحثي كردم؟ با سرمربي پرسپوليس؟!

بله، شنيديم سر تمرين تذكري به تو داده كه به آن واكنش نشان دادي.

من سر تمرين فقط به توپ ها و شوت هايي كه ايگور )پاناديچ( و بچه ها به سمتم مي زنند واكنش نشان مي دهم!

هر سؤالي مطرح كنيم به شوخي جواب مي دهي ولي اين خبر واقعاً منتشر شده است!

باور كنيد من جرأت نمي كنم جلوي آقاي برانكو سرم را بالا بياورم چه رسد به اينكه بخواهم با سرمربي خودم جر و بحث كنم.اين كارها و رفتارها در قاموس من نيست و لطفا شما هم به اين اخبار دامن نزنيد!

پس خودت اصل ماجرا را تعريف كن.

ماجرايي نبوده است. ما سه دروازه بان هستيم.من، بوژويدار رادوشوويچ و ابوالفضل درويش وند كه در بازي هاي تمريني دو نفر توي دروازه مي ايستند و یك نفر ديگر زير نظر ايگور مربي گلرها كار مي كند. بعد نوبتي جايمان را عوض مي كنيم. من و ابوالفضل درويش وند در تمرين امروز در بازي تمريني درون دروازه دو تيم بوديم. رادوشوويچ هم بيرون مشغول تمرين با ايگور بود. بعد من جاي خودم را به رادوشوويچ دادم و با ايگور كار كردم. دقايقي بعد دوباره من وارد زمين شدم و درون دروازه كار كردم.نه داستاني بود و نه حكايتي و مثل هميشه و هر روز تمرين خود را انجام داديم.

راستي سيدجلال حسيني از بازي هاي ملي خداحافظي كرد. حرفي نداري به او بزني؟

اين سومين فصلي است كه من افتخار هم بازي شدن با سيدجلال را پيدا كرده ام.از نفت تهران و تيم ملي شروع شد تا به امروز كه هميشه او راهنما و كمك حال من بوده است. سيدجلال یك كاپيتان مقتدر و واقعي است.

فردا بايد با ذوب آهن بازي كنيد. فكر مي كني هشتمين كلين شيت خود را ثبت كني؟

من و هيچ دروازه باني به تنهايي نمي تواند كلين شيت كند.گل نخوردن مثل گل زدن محصول یك كار تيمي و گروهي است و من به كمك همبازيانم تلاش مي كنيم ضمن بسته نگه داشتن دروازه پرسپوليس هواداران را خوشحال و شادمان از استاديوم آزادي به منزل بفرستيم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها