07:17:19 1397/12/23

والورده: مسی روی لیگ قهرمانان تمرکز کرده استوالورده،سرمربی بارسا، حالا به حریف مرحله بعد فکر می کند گرچه می خواهد چیزی را بروز ندهد!

به گزارش نوداد نیوز، اظهارات او بعد از بازی دیشب به شرح ذیل است:

جریان مسابقه: در نیمه اول فوق العاده بودیم. کاملا بر بازی سوار بودیم و موقعیت‌های زیادی خلق کردیم. در نیمه دوم بازی برای دقایقی نزدیک و ریسکی دنبال شد. پس از خوردن گل، راه حل ما به دنبال مهاجمان گشتن در زمین بود تا کار را تمام کنیم و همین طور هم شد. در لیگ قهرمانان اروپا بسیار متمرکز هستیم. از دشواری بازی‌ها و سطح رقبا باخبریم. مسی هم مثل دیگر اعضای تیم روی این تورنمنت تمرکز کرده است.

حریف مرحله بعد: حریف مورد علاقه؟ غیرممکن است که بگوییم یک تیم بهتر یا بدتر از دیگری است. همه ما که به یک چهارم نهایی رسیده‌ایم، شایستگی‌اش را داشتیم. به هر تیمی بخوریم، بازی پیچیده‌ای خواهیم داشت. 

گل سوم و احساس امنیت: در لیگ قهرمانان اروپا این اتفاقی کاملا عادی است که در مقطعی بازی بر شما دشوار شود. در مسابقه‌ای در این سطح، وجود تنش، فشار و استرس طبیعی است. لئو عملکردی شگفت انگیز داشت. آرتور وقتی ما مالک توپ هستیم، به تیم آرامش و امنیت می‌بخشد. او هم فوق العاده بود ولی هر چه از بازی گذشت، بدنش تحلیل رفت و خسته شد. حتی قبل از گل حریف هم موقعیت‌های ما برای زدن گل‌های بعد خطرناک‌تر بود. می‌توانستیم زودتر گل سوم رابزنیم تا آرام‌تر کار را دنبال کنیم ولی در لیگ قهرمانان چنین چیزی به شما نمی‌دهند. 

لیگ قهرمانان: راه حل ما پس از خوردن گل، رساندن توپ به مهاجمان بود. چرا؟ چون در آن صورت 3 به 3 می‌شدیم و فضای زیادی داشتیم. گل‌ها از همین طریق از راه رسید. در لیگ قهرمانان نمی‌توانید سهل انگار و آسوده خیال باشید. 2-.0 پیش هستید و کار هنوز تمام نیست. آن هم با وجود همه موقعیت‌هایی که ما داشتیم. 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها