09:21:09 1397/11/18

والورده: به مسی گفته بودم که نیمه دوم بازی می کندارنستو والورده، سرمربی بارسلونا، در نشست خبری ال کلاسیکو حضور یافت.

به گزارش نوداد نیوز، گزیده اظهارات وی به شرح ذیل است:

گل زودهنگام رئال: گل زودهنگام آنها بازی را عوض کرد. در دقایق ابتدایی بازی توپ اصلا آرام و قرار نمی‌گرفت و نمی‌توانستیم برای مدتی حداقل قابل توجه آن را حفظ کنیم. از این دست اتفاقات می‌افتد. سعی کردیم دوباره خودمان را در زمین پیدا کرده و بازی همیشگی‌مان را انجام بدهیم و به مرور توانستیم شانس‌های گلزنی خوبی خلق کنیم. نیمه دوم سوار بر بازی بودیم و گل مساوی را هم زدیم. هنوز هیچ چیزی مشخص نیست و شانس نخست صعودی وجود ندارد. هنوز یک بازی کامل باقی مانده و پیش بینی تیم فینالیست دشوار است. می‌دانستیم بازی سختی خواهیم داشت. حالا هم می‌دانیم باید در برنابئو گل بزنیم. 

ترکیب بارسلونا: تصمیمات بر اساس اینکه چه چیزی برای تیم و خود بازیکن بهتر است، گرفته می‌شود. سمدو دو سال است که با ما است و بازیکنی بسیار سریع است که به خصوص در فاز تدافعی کمک شایانی به ما می‌کند. نلسون پتانسیل زیادی دارد. در مصاف تک به تک عبور از او بسیار دشوار است و در فاز تهاجمی هم چیزهای زیادی به ما می‌بخشد. از داشتن او بسیار خوشحالیم. امیدواریم گلی که مالکوم زد به او اعتماد به نفس بیشتری ببخشد تا به تیم هم کمک بیشتری کند. مسی؟ اگر حالش خوب باشد در سن مامس بازی می‌کند. آرتور؟ او در کنترل بازی به تیم کمک می‌کند. او و آرتورو هر دو عالی بودند و از عملکردشان راضی هستیم.

مسی: مسی در بازی با والنسیا آسیب دید ولی امروز خیلی بهتر بود. با این حال به نظرم بهتر این بود که از نیمه دوم به میدان برود. در این باره با او حرف زده بودم.

کوتینیو: زیاد درباره او از من سوال می‌شود و همه با دقت او را زیر نظر می‌گیرند تا ببینند در هر صحنه با توپ چه می‌کند. خواسته‌ام از فیلیپه این است که همچنان به شجاع بازی کردن و رو به رو شدن با حریف را ادامه دهد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها