18:53:59 1397/5/17

هیئت مدیره پرسپولیس نشست فوق‌العاده برگزار کردهیئت مدیره باشگاه پرسپولیس امروز (چهارشنبه) نشست فوق‌العاده‌ای را در محل باشگاه تشکیل داد.

به گزارش نوداد نیوز و به نقل از سایت رسمی باشگاه پرسپولیس، هیئت مدیره باشگاه امروز با حضور همه اعضا، نشست فوق‌العاده و چندساعته‌ای را برگزار کرد.

از مهمترین مباحث این نشست گفت‌وگو درباره مسائل مالی و حقوقی مرتبط به بدهی‌های معوقه باشگاه به مربیان و بازیکنان و تصمیم‌گیری درباره آنها بود. این موارد با توجه به اقدامات باشگاه برای دریافت مجوز حرفه‌ای‌سازی باشگاه که مورد تأکید کنفدراسیون فوتبال آسیا قرار دارند حائز اهمیت است.

در این نشست همچنین درباره منابع مالی مورد نیاز برای این امر نیز صحبت شد. در این ارتباط درآمدهای باشگاه از حضور در رقابت‌های لیگ برتر و پیگیری آن از سازمان لیگ مورد توجه قرار گرفت.

 از دیگر موارد دستور جلسه امروز‌، پرداخت بخشی از تعهدات مالی این فصل باشگاه نسبت به اعضای تیم بود که در جریان آن دریافت مبلغی از اسپانسر مورد پیگیری قرار گرفت.

 در این نشست درباره بعضی اقدامات در بهره‌برداری از نام و برند پرسپولیس در خارج از کشور بدون رعایت قوانین کپی‌رایت و حقوق باشگاه بحث و گفت‌وگو شد و اعضا برای انجام اقدامات لازم تصمیم‌گیری کردند.

 باشگاه پرسپولیس پیش از این در راستای صیانت از حقوق مادی و معنوی باشگاه در داخل کشور اقدامات لازم را صورت داده است و با پیگیری‌های انجام‌شده مراجعه نظارتی و قضایی پیگیر حقوق باشگاه هستند.

اعضای هیئت مدیره باشگاه پرسپولیس همچنین روز خبرنگار را به اصحاب رسانه تبریک گفتند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها