13:07:29 1398/2/24

هواداران به بیرانوند: کلین شیت کنی هتریک می کنیم!عليرضا بيرانوند با 15 كلين شيت در حال حاضر صدرنشين بهترين دروازه بان هاي ليگ هجدهم است.

به گزارش نوداد نیوز، او پشت سر خود محسن فروزان و پيام نيازمند را با 14 كلين شيت مي بيند كه اولي ديگر فرصتي براي رسيدن به شماره یك پرسپوليس را ندارد اما گلر سپاهان اصفهان در هفته آخر مي تواند با بسته نگه داشتن دروازه اش به عليرضا بيرانوند برسد آقاي كلين شيت فوتبال ايران اگر بتواند در ديدار هفته سي ام پرسپوليس برابر پارس جنوبي جم دروازه تيمش را بسته نگه دارد به نوعي هتریک خواهد كرد! هواداران پرسپولیس در فضای مجازی هم به این موضوع پرداخته اند و صدها نفر خطاب به بیرانوند نوشته اند کلین شیت کن تا قهرمان شویم.

عليرضا بيرانوند اولين بار در ليگ شانزدهم و در سال اول حضورش در پرسپوليس موفق شد 17 بار كلين شيت كند كه بهترين آمار در ميان گلرهاي ليگ برتري بود.

دروازه بان شماره یك تيم ملي موفق شد در ليگ هفدهم نيز همين تعداد و در 17 بازي كلين شيت كند تا براي دومين فصل متوالي عنوان بهترين دروازه بان فصل و دستكش طلا را از آن خود كند.

بيرانوند اين فرصت را داشت كه در ديدار با ماشين سازي به عدد 16 بازي بدون گل خورده برسد و یك هفته مانده به پايان ليگ دستكش طلا را ببرد اما محروميت از اين ديدار جدال او و پيام نيازمند را هم مثل رقابت پرسپوليس و سپاهان به هفته پاياني كشاند. البته پيام نيازمند به مراتب بيشتر از بيرانوند در اين فصل بازي كرده در حالي كه شماره یك  پرسپوليس در 23 بازي به 15 كلين شيت رسيده است.

عليرضا بيرانوند از لحاظ شخصي هم انگيزه فراواني دارد كه بتواند نه تنها دستكش طلا را به دست بياورد بلكه كمك كند پرسپوليس قهرمان ليگ شود. تيم برانكو مي تواند با یك تساوي هم به عنوان قهرماني ليگ برتر برسد و در اين ميان نقش عليرضا بيرانوند به عنوان گلر تيم بسيار حياتي است.او مي تواند با واكنش هاي خوب خود دروازه پرسپوليس را بسته نگه دارد تا هم خودش و هم تيمش هتریک كنند!

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها