11:47:09 1398/2/17

همکاری عادل فردوسی پور و سعید روستایی؛ شایعه یا واقعیت؟دیشب باز هم نود پخش نشد اما انگار قرار نیست دوشنبه ها بدون عادل فردوسی پور یا خبری از وی سپری شود.

دیروز شورای نظارت بر صدا و سیما تشکیل جلسه داد.4 عضو این شورا که نمایندگان دولت و مجلس (2 عضو دیگر از قوه قضاییه می آیند) هستند در مصاحبه های خود طوری حرف می زدند که انگار از تعطیلی نود گله دارند و خواهان بازگشت آن هستند.

اعضای این شورا اما دیروز و بعد از شنیدن اظهارات مدیران سیما، بیانیه ای دادند که مهمترین بند آن ، این بود: تعطیلی هر برنامه ای جزو اختیارات مدیران صدا و سیما است.

اما این همه اخبار مربوط به عادل فردوسی پور و برنامه نود نبود.انتشار عکس او در کنار کارگردان و تهیه کننده متری شیش و نیم این شائبه را به وجود آورد که او می خواهد به حوزه سینما ورود کند یا دست کم شانس خود را در حوزه ای غیر از حوزه صدا و سیما بیازماید.به خصوص اینکه سعید روستایی، کارگردان متری شیش و نیم در اینستاگرام خود با انتشار این عکس نوشته بود که جلسه، کاری بوده!

اما واقعیت این است که عادل به عرصه ای غیر از عرصه صدا و سیما فکر نمی کند و دوستی او با سعید روستایی و البته هومن بهمنش(فیلمبردار) سبب دیدار آنان شده است.

عادل فعلا به فوتبال 120 دلخوش است...

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها