16:32:33 1398/4/4

جدایی رحمتی هم به نفع خودش است و هم استقلال

همایون ارشادی: مطمئنم فرهاد به زودی سرمربی استقلال می شود!همایون ارشادی به شدت فوتبالی است و تقریباً هیچ کدام از بازی های تیم محبوبش را از دست نمی دهد.

به گزارش نوداد نیوز، همایون ارشادی بازیگر سینما و تلویزیون که از استقلالی های معروف است برخلاف بسیاری از استقلالی ها معتقد است قهرمانی پرسپولیس به حق بوده و شاگردان برانکو شایستگی قهرمانی را داشتند: پرسپولیس شایسته قهرمانی بود.تیمی که از ابتدای فصل در صدر جدول بود آن هم با پنجره بسته، به طور حتم مستحق کسب جام بود. من فکر می کنم باید تعصبات خشک را کنار بگذاریم و با واقعیت رو به رو شویم. ما خودمان خراب کردیم که پرسپولیس توانست قهرمان شود.آنها امسال بدون مربی هم مدعی قهرمانی هستند چون هواداران زیادی دارند و البته بازیکنان باکیفیتی در این تیم بازی می کنند.

ارشادی در خصوص وضعیت تیم استقلال نیز می گوید: فعلاً نمی شود چیزی گفت. به نظرم یک مربی هر قدر خوب باشد، اگر امکانات مناسب نداشته باشد،نمی تواند موفق شود. استراماچونی هم درست است که سرمربی تیم بزرگی مثل اینتر بوده ولی معلوم نیست بتواند در لیگ ایران موفق شود چون موفقیت در فوتبال ما به عوامل زیادی بستگی دارد.بزرگ ترین مشکل استقلال در فصل گذشته نداشتن اتحاد بود که به تیم ضربه زد.مثلا اخراج شفر در فاصله چند بازی به پایان فصل بسیار ناجوانمردانه بود.

ارشادی در خصوص جدایی فرهاد مجیدی می گوید: من عاشق فرهاد مجیدی هستم ولی به نظرم نباید فرهاد را به عنوان سرمربی موقت انتخاب می کردند. حالا هم فرهاد کار خوبی کرد سرمربی تیم امید شد. او می تواند با به دست آوردن تجربه کافی در آینده سرمربی استقلال شود و من مطمئنم این اتفاق در آینده نزدیک می افتد.

ارشادی در پایان می گوید: باشگاه استقلال کار درستی کرد رحمتی را کنار گذاشت.من پشت پرده ها را نمی دانم ولی جدایی رحمتی هم به نفع خودش است و هم استقلال.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها