13:00:05 1399/2/15

هادی کاظمی: "پایتخت 6" مثل پایتخت های قبلی نبودهادی کاظمی بازیگر که مهمان برنامه «باغ رمضان» بود، درباره واکنش‌های خود در فضای مجازی در ابتدای شیوع ویروس کرونا گفت: «خیلی قضیه جدی است، برای همه دنیا اینطور است. کل دنیا یک اتفاقی افتاد که همه درگیر شدند و قضیه خیلی مهم بود. هنوز هم هست. می‌توانیم جدی نگیریم. من هنوز هم جدی می‌گیرم. قرنطینه را رعایت کردیم. یک جاهایی گریز زدیم در طبیعت. سعی می‌کردیم جاهایی برویم که مردم نباشند.»

او در ادامه افزود: «یک کار سینمایی داشتیم پارسال با خانم مهاجر که خوشبختانه یا متاسفانه قسمت یا نصیب یا هر چه بود به خاطر کرونا تعطیل شد. برای همان کار موهایم را رنگ کردم.»

هادی کاظمی در ادامه درباره واکنش‌هایش به گرانی بنزین در فضای مجازی گفت: «همه از این اتفاق ناراحت شدند. حرف‌های من حرف همه مردم است. باید یک چیزهایی به تناسب داشته باشیم. وقتی یک چیزی گران می‌شود باید جیب مردم هم پرپول‌تر شود. تصور کنید یک چیزهایی را گران کنیم و مردم همان جایی که قبلا بودند باشند. هنوز یارانه ۴۵ هزارتومانی به مردم می‌دهیم. با این پول یک بستنی یک پفک و چیپس می‌توانی بگیری. این به کجای درد مردم می‌رسد. گرانی بنزین روی دستمزدهای ما به آن شکل تاثیر نداشته است. در همه چیزمان بی تعادلی وجود دارد.»

بازیگر سریال‌های «شاه گوش» و «شب های برره» در ادامه بیان کرد: «برای برخی شاید اینطور باشد که برای فالوور جمع کردن خیلی کارها بکنند. نمی‌فهمم دلیل داشتن فالوور چیست. برخی دنبال حرکت‌هایی می‌گردند که چکار کنم فالوور جمع کنم.»

او همچنین درباره کودکان کار در فضای مجازی گفت: «شاید در وهله اول هر کسی برای دفاع از این کارخودش کلی دلیل بیاورد. اما هیچ وقت از بچه نمی‌پرسند دوست داری اینطور دیده شوی. با غرور و خودخواهی می‌گویند چون بچه ما است دوست داریم. از بچه نمی‌پرسند دوست داری تو را بولد کنیم. بچه‌های این شکلی همه دچار آسیب می‌شوند. وقتی این بچه وارد دنیای واقعی می‌شود ممکن است تاثیرات بد روانی روی او گذاشته شود. در مورد آرات باید بگویم دم پدرش و خانواده‌اش  گرم. خیلی خفن است. من در بطن قضیه نیستم ولی فکر می‌کنم پدرش باید حواسش به خواسته‌هایش باشد. چون جایی شنیدم که پدرش می‌گفت من نگذاشتم آرات بچگی کند. به نظرم بچه‌ها باید بچگی کنند. فکر کنم باید بگذاریم این را تجربه کنند.»

این بازیگر در پاسخ به اینکه درباره پراید چه نظری داری، گفت: «پراید یعنی مرگ زودرس. همیشه به همسرم می گویم با هر سرعتی باشی همیشه یک پراید از تو جلو می زند. یکی از محصولاتی است که شاید شرکت سایپا به آن افتخار می‌کنند. اما وقتش است بریزند دور این افتخار را.»

 او درباره خوانندگی برادرانش گفت: «برادرهایم محبت دارند و یک وقت‌هایی سمانه من را تشویق می‌کند که تو هم بخوان. شاید هم روزی خواندم.»

هادی کاظمی تاکید کرد: «متاسفانه به برخی شرایط عادت کرده‌ایم و انگار بی حس شده‌ایم. یک وقت‌هایی می‌نشستیم با پدر و بزرگان و خواندن کتاب عشق و حال می‌کردیم. الان فقط گوشی شده است و به کف دستمان نگاه می‌کنیم.»

او توضیح داد: «هنوز ویدئوهای شب‌های برره در فضای مجازی است. چند وقت پیش به سیامک انصاری می‌گفتم که هنوز هم مردم دوست دارند. شاید فضای تلویزیون آن موقع و مدیریتش تاثیرهای این شکلی داشته و البته ما بهترین نویسنده‌ها را در آن کار داشتیم. رنگ آمیزی بسیار جذابی در آن کار داشت. نویسنده‌های کار خشایار الوند، آقای برزگر، امیرمهدی ژوله، پیمان و محراب قاسمخانی و سروش صحت بودند. اکیپ بسیار خوبی بود و هنوز هم کاربرد دارد. نقدهای خوبی داشت. کلا ما ایرانی‌ها سخت می‌خندیم و الان سخت‌تر شده است.»

هادی کاظمی درباره سریال پایتخت گفت: «همه بازیگران «پایتخت» دوستانم هستند، از جمله محسن تنابنده که از قدیمی‌ترین دوستانم است. اما «پایتخت ۶» مثل «پایتخت‌های» سابق نبود. من خودم نقد داشتم. یک چیزی در این کار می‌لنگید که دلیلش را خودشان می‌دانند. ولی در کل فضای تلویزیون خیلی سخت شده است.

او همچنین درباره دعاهایش گفت: «بنده‌ای هستم که آرزو می‌کنم همیشه مخلوق خوبی باشم. هر انسانی رسولی است و رسالتی دارد. من هم سعی می‌کنم رسالتم را داشته باشم.»

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها