15:53:27 1398/7/14

داوران ول کن استقلال نیستند

نیکبخت: یک زمانی خط حمله ذوب آهن روی كاكل همین تبریزی می چرخیدعلیرضا واحدی نیکبخت معتقد است استقلال درست در همان زماني كه انتظار داشتيم برنده شد.

به گزارش نوداد نیوز، نیکبخت که از پیشکسوتان استقلال است در خصوص وضعیت این تیم می گوید: داوري ها كمر استقلال را شكسته اند و ول كن استقلال نيستند.وقتي داور گفت پنالتي، هنگ كردم. من در عمر فوتبالم چنين پنالتي خنده داري نديده بودم. یک پنالتي مضحك كه همه به آن خندیدند.استقلال با همین بضاعتی كه دارد بد نتيجه نگرفته است.اگر به استقلال و استراماچوني فرصت داده شود، مي تواند همان تيمي شود كه همه منتظرش هستند.فقط كمي صبوري، همه امتيازات از دست رفته را تلافي مي كند.
نیکبخت درباره عدم گلزنی مرتضی تبریزی می گوید: مرتضي در اين هفته ها مرا ياد احمد مؤمن زاده مي اندازد. وقتي مهاجم از نظر روحي به هم مي ريزد خيلي سخت مي شود برگردد.باید به او کمک کرد.این تبريزی همان تبريزی است كه خط حمله ذوب آهن روی كاكلش می چرخید. برخي بازیکنان با انتقال به تيم هاي بزرگ انگيزه هايشان به همان اندازه بزرگ نمي شود.

نیکبخت درباره اولین ورد بانوان با بلیت فروشی به ورزشگاه آزادی می گوید: اين اتفاق خيلي خوبي است. در واليبال و بسكتبال هم بانوان براي ديدن بازي ها به سالن می روند ما بايد فرهنگسازي مان درست باشد تا از اين نظر، عيب و ايرادها برطرف شود.من با حضورشون صدرصد موافق هستم بانوان هم دوست دارند بازي هاي فوتبال را از نزدیك ببينند. خيلي از آنها اين موضوع را به من گفته اند. اين یكي از بهترين اتفاقات تاريخي در فرهنگ ورزش است كه در اين برهه رخ مي دهد. چرا که می دانم باو ورود آنها بخش مهمي از دغدغه مسئولان در برگزاري مسابقات هم برطرف مي شود.

وی در پایان گفت: فكر مي كنم استقلال با اين دو بردي كه به دست آورد، اعتماد به نفس بردن در وجود بازیكنانش ايجاد شده و می تواند در ادامه موفق باشد

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها