09:27:31 1399/12/9

نکیسا چیست و چه مشتریانی دارد؟



طی چند روز گذشته آریاهمراه با محصول بومی نکیسا در دو نمایشگاه اینترنت اشیا و دستاوردهای بومی شبکه ملی اطلاعات حضور یافت و این نرم‌افزار کاربردی را کامل‌تر معرفی کرد.

نکیسا مخفف "نرم افزار کنترل یکپارچه سیستم‌های ارتباطی، اطلاعاتی و امنیتی" است که توانایی یکپارچه‌سازی کلیه سیستم‌های جریان ضعیف را دارا است.

این نرم‌افزار علاوه بر قابلیت ایجاد محیط یکپارچه برای مدیریت سیستم‌هایی که در سازمان‌ها به صورت جزیره‌ای به کار گرفته می‌شوند، از قابلیت یکپارچه‌سازی فرآیندهای بین سیستم‌ها نیز برخوردار است.

دکتر علی نوری، مدیرعامل آریاهمراه می گوید که این محصول کاملا ایرانی از نمونه‌های مشابه خارجی‌اش که قیمتی بین 400 تا 500 هزار دلار دارند، قوی‌تر است.

این محصول که در متروی شیراز به خوبی امتحان خود را پس داده و در اطلس مال مورد استفاده قرار گرفته، در بندر خرمشهر نصب شده و متروهای اصفهان و مشهد هم به زودی از مزایای نکیسا بهره مند خواهند شد.

مدیرعامل ایرانسل نیز خواهان بهره‌برداری از این محصول در قالب یک همکاری مشترک شده‌است.

آریاهمراه این آمادگی را دارد خدمات نرم‌افزار نکیسا را به صورت SaaS در اختیار دیگر سازمان‌ها قرار دهد.

مذاکره با پالایشگاه‌ها و صنایع پتروشیمی جهت استفاده از نکیسا در دستور کار قرار دارد تا نرم‌افزاری که به طور کامل در آریاهمراه طراحی و توسعه یافته، بتواند مشتریان بیشتر و بزرگ‌تری بیابد.

1
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها