16:17:32 1398/4/19

نقره داغ کردن به سبک پروفسور / زلاتکو به جای برانکو سرمربی الاهلی می شود؟درگيری برانكو ايوانكوويچ با مديران باشگاه پرسپوليس به اوج خود رسيده است.

به گزارش نوداد نیوز، وكيل برانکو در تركيه با ذاکر و حسینی دو نماينده باشگاه پرسپوليس صحبت هايی داشته و اين طور به نظر می رسيد كه به توافق برسند ولی مسائلی پيش آمد كه برانكو را حسابی عصبانی كرد. او روز گذشته، دو مصاحبه تند عليه مديران باشگاه  پرسپولیس انجام داده که با واکنش های فراوانی از سمت هواداران پرسپولیس در فضای مجازی روبرو شد.

طبق اخباری كه دريافت كرديم،برانکو يك ميليون و 180هزار دلار از باشگاه  پرسپولیس طلبكار است و بابت فصل آينده كه قرارداد داشت،يك ميليون و 800 هزار دلار ديگر به  اين طلب اضافه مي شود. با اين حال وكيل برانكو در جلسه با پرسپوليسی ها اعلام كرد حاضر به توافق است به شرط آنكه بر سر پرداخت 700 هزار دلار هيچ مشكلی پيش نيايد. قرار بر این بود باشگاه حداقل 50 درصد از اين پول را به وكيل برانكو تحويل بدهد و باقی طلب نيز به صورت اقساط تا قبل از پايان سال 2019 پرداخت شود اما تمام خواسته های برانكو برعكس شد.

گويا پرسپوليسی ها اعلام كردند خبري از پول نيست! پرداخت پول مربوط به زماني می شد كه قرار به ادامه همكاری بود نه حالا كه باشگاه،سرمربی جديدی دارد و هزينه های بيشتر. آنها گفته اند ما از الاهلی شكايت كرده ايم. هر خسارتی كه از اين باشگاه عربستاني بگيريم،به شما بابت مطالباتت می دهيم.اين حرف ها، عصبانيت برانكو را در پی داشت.او برای عرب و همكارانش پيام فرستاد كه تا به حال برای آرام نگه داشتن جو اطراف باشگاه، اشتباه كردم؛از اين به بعد می بينيد كه چه اتفاقاتي رخ مي دهد!

او حتي باشگاه را تهديد كرده كه تمام پول فصل گذشته را بدون تخفيف دريافت خواهد كرد، به فيفا شكايت می كند و حتی به دنبال دريافت دوباره پول هايي است كه به صورت نقدی به او داده اند.گفته می شود قرار است برانکو يك فصل بيرون بنشيند و به جای خودش، زلاتكو را به عنوان سرمربی الاهلی معرفی كند.با این کار برانکو توانايی پيگيری شكايت از پرسپوليس را دارد و آنها را متهم به جذب سرمربی قبل از فسخ قرارداد با خودش می كند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها