13:25:53 1398/5/23

فصل را با ماسك محافظ شروع می کنم

نعمتی: وقتی پيراهن پرسپوليس را بر تن داريم به هر نتيجه ای قانع نيستيمسیامک نعمتی بازیکن محبوب هواداران پرسپولیس این روزها با شرایط خاصی تمرینات را دنبال می کند.

به گزارش نوداد نیوز، نعمتی که با بدشانسی در آخرین روز اردوی ترکیه با ضربه سر مهدی شریفی مصدوم شد حالا امیدوار است با بهبودی کامل بتواند باز هم فیکس تیمش باشد. او در این خصوص می گوید: در روزهای اول قبل از عمل جراحی، جدا از اينكه درد داشتم،تنفس هم برايم دشوار بود. خوشبختانه الان شرايطم خيلی بهتر شده است. پزشكان خواستند تا مدت بيشتری استراحت كنم اما نمی خواهم فرصت همراهی تيم را از دست بدهم.واقعا بدون تمرين حوصله ام سر می رفت و دلتنگ تمرين و بچه های تيم می شدم.فکر کنم فصل را با ماسك محافظ شروع كنم.

نعمتی در خصوص شروع لیگ برتر می گوید: همه می دانند قرعه مان واقعاً سخت است چون در هفته های ابتدايی با تيم های مدعی كسب عنوان قهرمانی بازی داریم.فصل قبل هم با توجه به محروميت نقل و انتقالاتی،همه تصور می كردند ما امتیازات را از دست می دهیم اما اینطور نشد و ما در نهایت قهرمان هر دو جام شدیم. دربی در هفته های ابتدایی قرعه ای است که می تواند هم مثبت باشد هم منفی.به هر حال ما در حال آماده سازی هستیم و برای مان فرقی نمی کند در هفته چندم با استقلال بازی كنيم.

نعمتی ادامه میدهد: كالدرون از نظر اسم و كارنامه، مربی بزرگی است و تجربه فراوانی دارد و حالا انگیزه کافی را هم دارد و معتقد است برای انجام کاری بزرگ به ایران آمده است. پرسپوليس تيم بزرگی است بازیکنان بزرگ و باکيفيتی در تمام خطوط دارد. در تیم ما رفاقت حرف اول را می زند و هیچ چیزی نمی تواند مانع موفقیت ما شود. هواداران ما در اين فصل هم به اتفاقات بزرگ و ادامه راه قهرمانی فكر می كنند، درست مثل خودمان که وقتی پيراهن پرسپوليس را بر تن داريم به هر نتيجه ای قانع نيستيم ، ما با حمایت هواداران به قهرمانی فکر می کنیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها