16:45:54 1398/1/26

یادمان نرود با مرفاوی صدرنشین در 4 هفته پایانی پنجم شدیم

نظری جویباری: استقلال را با جشن اصفهان کوچک کردندعلی نظری جویباری، قائم مقام پیشین باشگاه استقلال به شادی استقلالی پس از برد سپاهان انتقاد کرد.

به گزارش نوداد نیوز، جویباری ضمن انتقاد از حواشی پس از پایان بازی با سپاهان گفت: این که سپاهان را در اصفهان برده ایم خیلی خوب است اما این مدل شادی کردن برای تیم بزرگی مثل استقلال خوب نیست. استقلال هنوز اینقدر کوچک نشده که به خاطر شکست سپاهان مربی اش را بالا و پایین بیندازد.این رفتارها در شان باشگاه بزرگ استقلال نیست.مگر سپاهان در تهران استقلال را برد جشن گرفت؟ بچه های ما باید تلاش کنند این شادی را بعد از قهرمانی انجام دهند.یا بازیکنان استقلال نمی دانند در چه تیمی بازی می کنند و یا سرمربی اش نمی داند.

وی ادامه می دهد: استقلال باید هر 5 بازی باقیمانده را ببرد و منتظر لغرش رقبا باشد. بازیکنان تلاش کنند 15 امتیاز را بگیرند آنوقت اگر قهرمان نشدند کسی به آنها خرده نمی گیرد ولی در غیر اینصورت هیچ بهانه ای پذیرفتنی نیست.تعجب می کنم که چگونه کامران منزی اجازه می دهد این مسائل به وجود بیاید.بازیکنان برای بازی های بعدی باید تمرکز داشته باشند.از فرهاد مجیدی بعید بود آن استوری و متن را منتشر کند، این نوشته فرار رو به جلو است و می تواند مانع پیشرفت استقلال شود.اگر ما پرسپولیس و سایپا را شکست داده بودیم الان 52 امتیازی شده بودیم و به راحتی قهرمان می شدیم.یادمان نرود ما یکبار با صمد مرفاوی در حالی که 4 هفته به پایان لیگ صدرنشین بودیم طوری نتیجه گرفتیم که در نهایت لیگ را با رده پنجمی به اتمام رساندیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها