14:04:25 1397/9/12

نشست خبری پرسپولیس – ذوب آهن / منصوریان: توجه ای به رکوردم جلوی پرسپولیس ندارممنصوریان در نشست خبری بازی پرسپولیس و ذوب آهن به سوالات خبرنگاران پاسخ داد.اهم اظهارات وی به شرح ذیل است:

رکورد مقابل پرسپولیس: پرسپولیسی که ما با آن بازی می‌کردیم نسبت به سال‌های پیش متفاوت است، اما همینطور که در ویترین باشگاه پرسپولیس نایب قهرمانی آسیا وجود دارد، ذوب آهن هم نایب قهرمان آسیاست و شآن و جایگاه این تیم اینجا نخواهد بود. روند صعودی‌مان را انجام خواهیم داد، اما نگاه به بازی فردا نگاه به رکوردهای گذشته بازی با پرسپولیس و برانکو نیست. ما می‌خواهیم نتیجه خوب و امیدوارکننده برای ذوب‌‌آهن در این بازی به دست بیاوریم.

شایعه جذب حسین حسینی: متاسفانه عادت نکردیم که صفحات خودمان را با مطالب عجیب و غریب پر نکنیم. از زمانی که من فوتبال بازی می‌کردم، این مسائل وجود داشت و این یک کار غیرحرفه‌ای است که فکر می‌کنم اگر قوانین قضایی و فوتبال ما قوی‌تر باشد کسی نمی‌تواند خبر کذب چاپ کند. اگر بخواهم اسم ۴ دروازه‌بان ممتاز را نام ببرم، از امیر عابدزاده، علیرضا بیرانوند، حسین حسینی و رشید مظاهری می‌توانم اسم ببرم. او به تازگی از جام جهانی بازگشته و ما با احترام به همه این عزیزانی که نام بردم، همه تمرکزمان روی رشید مظاهری است.

شایعه حضور مظاهری در پرسپولیس: اصلا این طور نیست، زمانی که بیرانوند در نفت بازیکن  من بود می‌دانست که اگر قرار است روزی به تیم بزرگی برود، باید خوب کار کند و دلیل برد سه سال پیش ما مقابل پرسپولیس همین بیرانوند بود. این ادبیات‌ها پیش پا افتاده است و اگر رشید تصمیم به جابجایی هم داشته باشد، رابطه‌اش با مدیر باشگاه مثل پدر و پسر است و با هم صحبت خواهند کرد. مظاهری گلر تیم ملی است و یک دروازه‌بان تیم ملی هم در پرسپولیس حضور دارد.

خداحافظی سید جلال: امروز فهمیدم که سیدجلال حسینی از فوتبال ملی خداحافظی کرده است، به او به خاطر ۱۵ سال زحمت برای فوتبال ملی خسته نباشید می‌گویم. این کاپیتان مقتدر یک سال در تیم نفت بازیکن ما بود و اگر تیم پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان آسیا راه پیدا کرد، بدانید یکی از دلایل آن سید جلال حسینی است. هر وقت تیمی ضعیف‌تر می‌شود نقش کاپیتان در آن پررنگ‌تر می‌شود.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها