12:52:43 1397/11/17

نشست خبری فیلم" پالتو شتری" / روزشماری برای حضور در "پشت صحنه آرام"در نشست  خبری فیلم پالتو شتری چه گذشت؟

حاشیه نشست

لیندا کیانی بازیگر این فیلم گفت: پشت صحنه فیلم آنقدر آرام بود که برای بازی در فیلم روزشماری می‌کردم. سام درخشانی یکی از بهترین زوج‌های هنری من بود و در این فیلم نیز کمک زیادی به من کرد.

حرفهای کارگردان

مهدی علی‌میرزایی: این فیلم را بر اساس یکی از داستان‌های خودم و با گسترش ظرفیت‌های دراماتیک و تبدیل‌کردن آن به یک فیلمنامه ساخته ام.

یک داستان داشتم که در یکی از مجلات معتبر ادبی کشور چاپ شده بود و بازخوردهای خوبی داشت. ظرفیت‌های دراماتیکش را گسترش دادم و به عنوان اولین فیلمم ساختم. هدفم از ساخت این فیلم تنها ساخت فیلم بود و امیدوارم در فیلم‌های بعدی هدفمندی بیشتری داشته باشم.

برای این کار از سه روش استفاده کردم؛ اول اینکه اقتضائات فیلمنامه موجب می‌شد که شخصیت را در یک موقعیت تجسم کنم، دوم اینکه فیلسوف‌هایی که در فیلم مطرح می‌شوند و سوءاستفاده برخی از تفکر آنها را در نظر گرفتم و سوم اینکه از مابه‌ازاهای خارجی استفاده کردم که بسیار زیاد وجود دارند.

حرفهای بازیگران

سام درخشانی : من مهدی علی‌میرزایی کارگردان فیلم را به عنوان فیلمنامه‌نویس فیلم «فی‌المدت معلوم» می‌شناختم و پیش از این نیز در «تخته گاز» نوشته ایشان بازی کرده بودم. وقتی نویسنده‌ای بخواهد فیلم بسازد بهترین فیلمنامه را برای خودش کنار می‌گذارد و من نیز از بازی در فیلم «پالتو شتری» راضی بودم.

حرفهای تهیه کننده

مجید شیخ‌انصاری:فیلمسازی در ایران برای عوامل چون کارگردان و تهیه‌کننده بیشتر یک اتفاق است تا یک انتخاب و به محض اینکه شرایط آماده شد ساخت فیلم را کلید زدیم. اکران این فیلم احتمالاً در نیمه اول سال برنامه‌ریزی می‌شود. در این پروژه سینمایی با یک گروه بسیار عالی، پشت صحنه بسیار آرام بود و باعث افتخارم است که با این گروه همکاری داشتم.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها