15:13:36 1398/9/10

ناگفته های مدیرعامل اسبق پرسپولیس از برکناری دایی و انتخاب درخشانحمیدرضا سیاسی در شهریور سال ۹۳ و بعد از برکناری حمیدرضا رحیمی به عنوان مدیرعامل پرسپولیس مشغول به کار شد؛ از اولین تصمیم های مهم او برکناری علی دایی و جانشینی حمید درخشان بود که بسیار جنجالی شد. او در حالی که هنوز رسما دایی را برکنار نکرده بود به همراه سرمربی جدید به سر تمرین رفت تا یکی از بحث برانگیزترین اتفاقات مدیریت فوتبال رقم بخورد.

سیاسی در مصاحبه ای جدید گفته: ما با آقای علی دایی در هفت بازی ابتدایی فصل کلا هشت امتیاز گرفتیم. یکسری زمزمه هایی هم بود که؛ وزیر و سیاسی می خواهند دایی را کنار بگذارند. در حالیکه هیچ زمانی آقای وزیر درباره برداشتن دایی برای من تعیین تکلیف نکرد؛ حداقل به من چنین حرفی نزد.

او درباره انتخاب درخشان هم گفت: آن زمان آقای کرانچار که گزینه ما بود. کرانچار قبل از آقای درخشان به ذهن ما رسید اما این مربی قرارداد جدید بسته بود و نشد ایشان را جذب کنیم. ورزشی های هیات مدیره و افراد ورزشی کنار تیم مثل آقایان کاشانی و کلانی در نهایت نظرشان روی آقای درخشان بود. حمید استیلی گزینه ما نبود. ایشان رفت راه آهن تا آن تیم را نجات دهد.

سیاسی همچنین گفت:ما با چند نفر از مسئولین درباره برکناری علی دایی صحبت کردیم و به ما گفتند شما اشتباه می کنید که او را کنار می گذارید. بگذارید بماند و دو بازی دیگر ببازد تا تماشاگر با سنگ و کلوخ و شیشه نوشابه به او حمله کنند و او را پائین بکشند و بدون اینکه پولی به او بدهید خودش می گذارد و می رود. من گفتم این مردانه نیست و باید به اصول قراردادمان با ایشان پایبند باشیم. قرارداد آقای دایی را آقای رویانیان بسته بود و فکر می کنم مبلغ آن حدودا سالی ۳،۴ میلیارد بود و هر سال هم مبلغی به آن اضافه می شد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها