13:20:09 1398/3/22

نارضایتی برانکو از واریز نشدن طلب دستیارانشباشگاه پرسپولیس این روزها پر از حرف و شایعات مختلف پیرامون ماندن یا رفتن برانکو ایوانکوویچ است.

به گزارش نوداد نیوز، سایت رسمی باشگاه پرسپولیس دیروز طی خبری به هوادارانش فراهم شدن مبلغ طلب برانکو را اطلاع داد تا نشان دهد هیچ مشکلی برای تداوم این همکاری وجود ندارد.در این میان وزیر ارتباطات نیز با حمایت از سرخابی ها به اپراتور تلفن همراه دستور تسویه حساب با این دو باشگاه را داد.

حالا اما اطرافیان برانکو می گویند پرسپولیسی ها تنها 600 هزار یورو از طلب برانکو را جور کرده اند و برای مطالبات دستیارانش هنوز تصمیمی گرفته نشده است. طبق شنیده های ما برانکو گفته مشکل با 600 هزار یورو حل نمی شود و باشگاه پرسپولیس باید پول همکارانش را هم بپردازند. برانکو گفته دستمزد دستیارانم روی قرارداد بسیار مناسب بوده و طلب آنها باید به حسابشان واریز شود. او درخواست کرده این پول به مشاره حسابی که در ابوظبی و زاگرب داده واریز شود.

احتمالاً اگر پرسپولیسی ها طلب 103 هزار یورویی زلاتکو، 74 هزار یورویی پانادیچ و 23 هزار یورویی مارکو را به حساب آنها بریزند، برانکو قید جدایی از پرسپولیس را می زند و به تهران بر می گردد در غیر این صورت باید منتظر تصمیم تازه ای از این مربی کروات باشیم. برانکو دیشب در گفتگویی با رسانه های کرواسی حرف از ابهام در ماندنش زد و این نشان می دهد او از رفتارهای مسئولان باشگاه پرسپولیس ناراضی است. 

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها