10:43:10 1399/2/30

میلیچ منتظر تماس استقلالی‌ها برای بازگشت به ایرانباشگاه استقلال بعد از حضور کادر مدیریتی جدید در این باشگاه با چندین خلاء و مسائل بزرگ مواجه است که یکی از این دغدغه‌های مهم، ماندن قطعی بازیکنان خارجی این تیم یعنی شیخ دیاباته و هرویه میلیچ است. بعد از ممنوعیت جذب بازیکن و مربیان خارجی توسط وزارت ورزش، اهمیت این مساله برای استقلال دو چندان شد و مسئولان باشگاه استقلال برای ماندن این دو بازیکن توجه بیشتری به خرج داده‌اند.

با اعلام شدن آغاز مسابقات ورزشی بعد از پایان یافتن ماه مبارک رمضان، تمرینات تیم های فوتبال از سر گرفته خواهد شد و یکی از مسائل مهم استقلال، بازگشت بازیکن کروات آبی پوشان به ایران است که باشگاه چندی پیش اعلام کرده بود قسمت اول از مطالبات میلیچ از طریق امور مالی باشگاه استقلال به حسابی که از سوی او معرفی شده واریز گردید.

در این رابطه هرویه میلیچ در آخرین اظهارات خود گفت: در مورد بازگشت من به ایران و پیوستن به جمع آبی پوشان، باشگاه اعلام خواهد کرد که من چه زمانی به ایران برمی‌گردم.

با وجود اتفاقات پیش آمده و شروع مسابقات لیگ برتر، باید دید بازیکنان خارجی استقلال با توجه که مطالباتی که دارند، چه زمانی به ایران باز می‌گردند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها