10:14:06 1397/8/17

مورینیو: شاید نباید آن کار را می کردممورینیو بعد از برد دلچسب برابر یوونتوس درباره بازی و البته حرکات تحریک آمیزش بعد از بازی با خبرنگاران گفت و گو کرد.

به گزارش نوداد نیوز، مشروح اظهارات وی را در ادامه بخوانید:

یوونتوس: در یک روز زیبای ایتالیایی، یکسری کارها انجام دادم. می‌دانم میلیون‌ها نفر بابت این پیروزی خوشحال هستند اما به یوونتوس و کیفیتش احترام می‌گذارم. واقعا به شاگردانم افتخار می‌کنم چون آن‌ها همه تلاش‌شان را به کار گرفتند. یوونتوس بازیکنان خارق العاده‌ای دارد. گل کریستیانو رونالدو زیبا بود و بازیکنی که آن پاس زیبا را ارسال کرد (لئوناردو بونوچی) یک مدافع بود! آن‌ها تیمی فوق العاده همراه با رکوردی شگفت انگیز در بازی‌های خانگی هستند. 

انتقام: چند نفر از بازیکنان ما در مصاحبه پس از بازی رفت گفتند که آن‌ها کمی (با ایما و اشاره سعی در توضیح دارد) بودند... باید به اینجا می‌آمدیم و حس بد را کنار می‌گذاشتیم. در شرایطی بودیم که فکر می‌کردیم باید تا ثانیه آخر بازی پیشروی کنیم. بچه‌ها واقعا کار را خوب شروع کردند و اوضاع تحت کنترل بود.

اولدترافورد: یک فینال خانگی مقابل یانگ بویز در پیش داریم. اگر ریاضیات من درست باشد، صعود خواهیم کرد؛ بنابراین حالا کار را به حضار در اولدترافورد می‌سپارم. امیدوارم به موقع برسیم! امروز به طرز خیلی خوبی در اینجا از ما محافظت شد؛ از پلیس ایتالیا ممنونم. امیدوارم بتوانیم تمام سه امتیاز را کسب کنیم.

حاشیه اخر بازی: من به کسی توهین نکرده بودم.شاید حالا که کمی آرام تر شدم احساس می کنم نباید آن کار را می کردم اما وقتی آنها به خانواده ام که شامل خانواده اینتری من نیز می شد توهین کردند، چنین واکنشی نشان دادم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها