12:40:38 1398/12/1

مورینیو: تاتنهام بدون گلوله وارد جنگ شده استتاتنهام در دیدار رفت یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا در خانه از لایپزیگ پذیرایی کرد و با یک گل بازی را واگذار کرد تا کار این تیم برای صعود به دور بعد سخت شود.

ژوزه مورینیو سرمربی تاتنهام در نشست خبری بعد از بازی این گونه واکنش نشان داد: بازیکنان نهایت تلاش خود را به کار گرفتند. ما بازیکنان جوانی در  اختیار داریم که برای پیروزی هر چه در توان دارند رو می‌کنند. نهایت تلاش خود را به کار گرفتیم. از هواداران هم تشکر می کنم.

او ادامه داد: لایپزیگ با ورنر، شیک و انکونکو در خط حمله بازی کرد. شیک و انکونکو در دقیقه ۷۰ از زمین خارج شدند و به جای آنها دو مهاجم دیگر یعنی پولسن و فورسبرگ به میدان رفتند و هنوز هم لوکمان را روی نیمکت داشتند این درحالی بود که ما چنین وضعیتی را نداشتیم و حتی لوکاس مورا و برگوین هم خسته بودند. وقتی دنبال دلایل شکست هستید باید به وضعیت تیم هم نگاه کنید.

سرمربی تاتنهام در ادامه سخنان خود گفت: ما در شرایط سختی قرار داریم. به بازیکنانم افتخار می کنم اما آنچه نگرانم می کند این است که باید در ادامه فصل هم چنین شرایطی را تحمل کنیم. به شما قول می دهم که در دیدار برگشت خواهیم جنگید و از پیش باخته نیستیم. باتوجه به بازیکنانی که در اختیار داریم تغییر تاکتیک خواهیم داد. اگر آغاز فصل نقل و انتقالات بود حتما بازیکن جذب می کردیم اما الان باید با این شرایط ادامه داد.

مورینیو درباره عصبانیت دله آلی هم گفت: او از من عصبانی نبود بلکه از نمایش بد خود عصبانی بود.

آقای خاص در پایان گفت: این وضعیت ما است. شرایط ما شبیه به این  است که در یک جنگ شدید بدون گلوله باشید. باید ادامه داد. اگر در دیدار برگشت گل بزنیم همه چیز تغییر می کند.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها