12:41:40 1398/1/21

مهراب قاسم خانی: دلم برای استقلالی ها سوخت!مهراب قاسمخانی را به واسطه صراحت بیانش می شناسیم.

به گزارش نوداد نیوز، قاسمخانی درباره حذف برنامه نود از شبکه سه می گوید:عادل در میان مردم محبوبیت دارد و در کارش نیز فوق العاده حرفه ای است.اینکه طرز تفکر برخی مدیران صداسیما با عادل یکی نباشد جای تعجب ندارد اما حذف او ضرورتی نداشت چر ا که او بسیار محبوب است و این کار در واقع گل به خودی زدن است.

در سال هایی که با سیما کار می کردم اختلاف نظرهایی وجود داشت ولی اینطور نبود که نگاه حذفی داشته باشند.من سابقه ماجرایی شبیه به این را داشته ام، برنامه دورهمی را خودم به صدا سیما پیشنهاد دادم و قرار بود با مهران تولید کنیم اما درنهایت من ممنوع الکار شدم و مهران خودش دورهمی را پیش برد و اجرا کرد.البته این خواسته خود من بود.

در این مدت چند بار می خواستم با عادل تماس بگیرم اما دلم نیامد و فکر می کنم باید آرامش داشته باشد تا بتواند به حالت عادی برگردد.او محبوب است و مشتریان زیادی دارد و امیدوارم بهترین اتفاق ها برای او بیفتد.

وی ادامه می دهد: دربی را بردیم و کلی کیف کردیم.بعد از باخت استقلال در دربی و به حاشیه رفتنشان کمی دلم برایشان سوخت.پرسپولیس سپاهان تراکتور تیم های با کیفیتی دارند اما شانس اول قهرمانی پرسپولیس است و اگر بتوانیم هتریک کنیم فوق العاده خواهد شد.

1
1

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها