12:27:50 1398/3/19

مهدی تاج: برای تیم امید با فرهاد مجیدی زیاد صحبت شدهنشست خبری مهدی تاج امروز برگزار شد.

به گزارش نوداد نیوز، رییس فدراسیون فوتبال امروز به صراحت گفت که تضمینی نمی دهد اتفاقات فینال جام حذفی دیگر تکرار نشود.

عذرخواهی از هواداران:  ضمن اظهار تأسف بابت اتفاقات فینال جام حذفی باید بگویم که این اتفاقات نباید در حوزه فوتبال صورت بگیرد. من از همه هواداران فوتبال عذرخواهی می‌کنم و در اینجا سعی می‌کنم برخی از واقعیت‌ها که به وجود آمده بود و در آینده هم ممکن است به وجود بیاید را شرح بدهم.

گنجایش ورزشگاه: در اینجا حضور دارم و به هر حال صحبت‌هایی که انجام می‌دهم در حضور شما خیلی محرمانه نیست باید بگویم با گزارش‌هایی که از دستگاه‌های مربوطه گرفتم در بازی فینال 20 هزار و 500 بلیت فروخته شده و در واقع استادیوم شهر اهواز 30 هزار و 500 نفر گنجایش داشته است.

نظر ناجا: مخلص کلام را به شما بگویم نیروی انتظامی می‌گوید در هر ورزشگاهی که جمعیت زیاد باشد حتی اگر تماشاگران پشت در بمانند و بلیت نداشته باشند نمی‌توانیم آنها را به داخل استادیوم راه ندهیم و مجبوریم درها را باز کنیم تا آنها به داخل ورزشگاه بروند.

امنیت ورزشگاه دست ما نیست:  من گفتم با این شرایط اصلاً‌ امکانش نیست و نمی‌توانیم اطمینان کنیم که این آخرین باری باشد که این اتفاقات می‌افتد. حتماً این اتفاق در آینده به دفعات تکرار خواهد شد. یک روز یادم است که در سازمان لیگ می‌خواستند جایزه بدهند، 10 نفر بالا می‌رفتند، 20 نفر پایین می‌آمدند، استیج شکست و ... چیزی که در اختیار فدراسیون نیست امنیت ورزشگاه‌ها است. من به دوستان گفتم اگر نیروی انتظامی در مورد یک مسابقه، محل و زمان برگزاری آن توصیه‌ای کرد مسئولان اجرایی باید توصیه‌ ایمنی و امنیتی را اجرا کنند. هیچ‌گونه امنیتی در ورزشگاه و مسابقات به عهده فدراسیون و سازمان لیگ نیست.

مخالفت با مربی خارجی: خیلی از دوستان در مجلس شورای اسلامی اظهارات منطقی انجام دادند و به طور مثال یک دوست عزیزی که اتفاقاً شخص مهمی در مجلس محسوب می‌شود صحبت‌های زیادی با من در مورد حضور سرمربی خارجی در تیم ملی داشت و معتقد بود در شرایط فعلی به صلاح نیست مربی خارجی به تیم ملی بیاید. من یک ساعت با این شخص صحبت کردم و توضیح دادم که حضور مربی خارجی علاوه بر مباحث اجتماعی، تحرک اقتصادی می‌آورد که در نهایت شاید این شخص از صحبت‌های من راضی نشد ولی در پایان گفت به شما و مردم احترام می‌گذارم و هیچ مصاحبه‌ای انجام نداد.

حمله به قاضی زاده: این شخص در مورد هر اتفاقی واکنش نشان می‌دهد، مثلاً در مورد ورزشگاه اهواز صحبت‌هایی انجام داده که بدون اطلاعات است. اگر شخصی مثل دادکان که چند سال در فدراسیون کار کرده یا امثال آقای مصطفوی حرف بزنند من موظف هستم جواب بدهم ولی این دو نفری که عرض کردم سالی دو بار مصاحبه می‌کنند اما قاضی‌زاده هاشمی هفته‌ای 5 بار مصاحبه می‌کند که اگر شرایط این گونه پیش برود او در مورد ارنج و گلر تیم ملی هم نظر می‌دهد. مجلس و نمایندگانش نباید چنین مباحثی داشته باشند. حداقل موضوع این است که نماینده مجلس باید بداند که چه مسائلی به سازمان لیگ ربط دارد یا ندارد.

مشکل نقل و انتقال پول: ما پولی که از فیفا و همچنین AFC طلبکار هستیم، انتظار ما این است که دولت به ما کمک کند تا آنها را بیاوریم. یا دولت اینجا خودش به ما پول بدهد و بعداً طلب‌های ما را به جای مطالباتشان بگیرد. ما در این مورد کاری از دستمان برنیامده است من خودم سه جلسه شخصی با اینفانتینو داشتم. جلسه ای با خانم فاطیما داشتم که مسئول مالی است که او گفت در حال تلاش برای رفع این مشکل هستیم ما 5، 6 میلیون دلار طلبکاریم که اگر وارد شود بسیاری از کارها به خوبی انجام می‌شود.امیدوارم دولت فکری به حال این مسئله کند. آنها هم موانع خاص خودشان را دارند که راجع به ساختاری فدراسیون و سیستمی که وجود دارد، است.

مذاکره با مجیدی: ما قبلاً با دو نفر صحبت داشتیم، تیم امید برای هر مربی جای نگرانی دارد چون در فیفادی نیست ضمن اینکه ما در پنل 4 هستیم که حذف قبلی باعث این اتفاق شد. یک تیم از گروه یک می‌آید، یک تیم از گروه دو، یک تیم از گروه سه و ما که از گروه چهار می‌رویم. امسال سخت‌ترین دوره امیدها است با این حال تیم ما امتیازش با تیم اول یکی شد و الان جزو 16 تیم هستیم و ان‌شاءالله بتوانیم در آینده موفقیت بهتری داشته باشیم. ما پیش از این با آقای گل‌محمدی صحبت کرده بودیم بنا بود بیاید اما بعد استاندار خراسان و مسئولان باشگاه با ما مذاکره کردند. با اینکه یک تفاهم اولیه کرده بودیم اما قبول کردیم او به باشگاهش برود. با یک نفر دیگر هم صحبت کردیم که به جمع‌بندی نرسیدیم. ما به کرانچار هم گفتیم بهتر است تعویض شود الان به فرهاد مجیدی فکر می‌کنیم و باید صبر کنیم و ببینیم طی امروز و فردا چه خواهد شد. با او صحبت شده اما هنوز چیزی قطعی نیست با این حال به سیستم نزدیک است.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها