14:17:42 1397/7/16

مهاجم پرسپولیس اسم دختر تازه به دنیا آمده اش را چه گذاشت؟پرسپولیس باید با پیکان بازی کند و این بازی برای منشا یک جورهایی خاص است.او از پیکان به فوتبال ایران معرفی شد و حالا باید رو در روی این تیم قرار بگیرد.او درباره این بازی و وضعیت خودش حرفهایی دارد که در خبرورزشی امروز منتشر شده.مصاحبه اش را بخوانید:

گادوين تبريك مي گوييم!

ممنونم. خداوند به من و همسرم لطف كرد و یک دختر كوچولوي خوشگل به ما داد و از اين بابت خيلي خوشحاليم.

اسمش را چه گذاشتيد؟

اسم دخترم را جنيفر گذاشتيم چون به اين اسم خيلي علاقه داشتيم.

يك پسر هم به اسم پرينس داشتيد و به قول ما ايراني ها جنس شما هم جور شد.

خدا را شكر مي کنم كه همسر و فرزندم سالم هستند. پسرم پرينس هم خوشحال است كه حالا یک خواهر دارد.

پس حسابي با روحيه بالا به ايران برمي گردي؟

بله، مي خواهم اولين گلي كه بزنم را به جنيفر دخترم تقديم كنم.

به پیکان گل مي زني يا بازي برگشت به السد قطر؟

فرقي نمي کند.اولين گلي كه بزنم به دخترم تقديم مي کنم.

بازي با پیکان هم احتمال دارد تغيير كند. اين بازي براي تو چه حسي دارد؟

به هر حال من از پیكان به فوتبال ايران معرفي شدم. دوستان خوبي در اين باشگاه دارم. آقاي مجيد جلالي سرمربي اين تيم هم مربي من بوده و شايد به قول شما اين بازي یک مقدار براي من فرق داشته باشد.

پرسپوليس در آستانه يك اتفاق تاريخي قرار دارد. اگر به فينال برسيد براي اولين بار در ليگ قهرمانان آسياست كه پرسپوليس فيناليست مي شود.

كار سختي است اما ما نشان داديم كارهاي سخت را انجام مي دهيم. ما با وجود مشكلات فراوان و كمبودهايي كه داشتيم به اين نقطه رسيديم و حتي توانستيم السد قطر را با آن همه امكانات در زمين خودش شكست بدهيم. اين نشان مي دهد پرسپوليس تيم با شخصيتي است.

آيا مي توانيد قهرمان آسيا شويد؟

بايد هر طوري شده قهرماني در اين رقابت ها را به دست بياوريم. اين قهرماني مي تواند باعث خوشحالي هواداران پرسپوليس شود و حقمان هم همين است.ما دو سال پياپي به نيمه نهايي رسيديم.فصل گذشته با بدشانسي نتوانستيم به فينال برسيم و امسال ديگر بايد به فينال و حتي قهرماني برسيم.

بازي برگشت با السد را چطور مي بيني؟

همه ما مي خواهيم با تمام توان و انگيزه برابر السد بازي كنيم. ما جلوي 100 هزار تماشاگر پرسپوليسي بازي مي کنیم و بايد از اين فرصت بيشترين بهره را ببريم.

البته السد با الدحيل فرق مي كند. اين تيم چند بار در استاديوم آزادي بازي كرده و آخرين مرتبه هم استقلال تهران را 3بر يك شكست داده است.

السد تيم پرقدرتي است. بازیکنان بزرگي هم دارد اما هدف بزرگ ما در پرسپوليس قهرماني آسياست.به همين خاطر ديگر اين فرصت را از دست نخواهيم داد.

راستي اين ماجراي پيشنهاد قطري ها به تو چيست؟

من تا پايان فصل با پرسپوليس قرارداد دارم و به اين قرارداد هم پايبند هستم. به پيشنهاد قطري ها يا هر پيشنهاد ديگري هم فكر نمي کنم چون تمركز خودم را روي موفقيت پرسپوليس گذاشتم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها