20:57:57 1398/1/22

گلر ما بیکارترین بازیکن میدان بود

مهاجری: نساجی حتی یک موقیعت نصفه و نیمه نداشتسرمربی ماشین سازی در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، مهاجری پس از جدال با نساجی گفت: مشخص بود این هفته در یک بازی بسته خواهیم بود و چشم به حملات خواهیم داشت. در نیمه اول نتواستیم از خط دفاعی رد بشویم. در این شرایط باید مراقب باشیم ضد حمله نخوریم. نساجی حتی یک موقیعت نصفه و نیمه نداشت.

دیدار با نساجی: دروزاه بان ما بیکار ترین بازیکن  بود. این نوع بازی به خاطر حساسیت در جدول است. باعث شد دو امتیاز را از دست بدهیم. نمی‌خواهم قابلیت های نساجی را پایین بیاورم اما در این شرایط انتظار می‌رود در ضربات آخر بهتر باشیم و از موققعیت ها استفاده کنیم.  انتظار ما از تعویض‌ها بهتر از این بود. درک اینکه تعویض‌ها به زمین رفتند را نداشتم  واین شد ادامه کار ما در جدول.  جلالی بزرگ ما بود در نیمه اول به دروازه‌ نساجی رسیدیم اما نساجی در این بحث ناکام بود باید در خط حمله ما خوب‌تر باشیم. تعویض‌ها را ۴-۴-۲ کردیم تا از کناره‌ها نفوذ کنیم و اما نتوانستیم از این تعویض‌ها بهره ببریم ضمن اینکه در یک موقعیت واکنش حامد لک خیلی خوب بود.

تغییر روند بازی از دقیقه 70: ما آمدیم ۴-۴-۲ کردم از کناره‌ها استفاده کنیم یوسفی و بهزاد کریمی گوشه‌ها بودند و احسان حقیقی را مهاجم گذاشتیم دو هدف داشتیم که از کناره‌ها رد شویم اما نتوانستیم از تعویض‌ها بهره لازم را ببریم اگر بازی مستقیم است باید توپ سوم را برداریم اما امروز فاصله افتاد و توپ سوم را آنها  برداشتند.

وضعیت داوری ها: به داوری‌ها تبریک و خسته‌ نباشید می‌گوییم داوری یک مقداری با آنها بهتر بود. خسته نباشید به داوری می‌گویم شاید چند اشتباه داشتند اما اشتباه تأثیرگذار نبود. 

حرف پایانی: آنها تیم خوبی بودند مخصوصاً بازیکن‌های کناری آنها خیلی سرعتی و تکنیکی بودند باید تلاش کنیم روز به روز در بازی‌های بعدی بهتر شویم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها