18:45:13 1398/2/20

پیشگو نیستم

مهاجری: با تمام توان وارد میدان مسابقه خواهیم شدسرمربی ماشین سازی پیش از جدال با پرسپولیس صحبت هایی را مطرح کرد.

به گزارش نوداد نیوز ، مهاجری در خصوص تقابل با پرسپولیس گفت: به خوبی بر حساسیت این دیدار واقف هستیم و همچون سایر بازی‌های گذشته با تمامی توان وارد میدان مسابقه خواهیم شد.

حواشی ایجاد شده: واضح است که هدف این افراد برهم زدن تمرکز و پایین آوردن انگیزه بازیکنان مان در دو دیدار باقی مانده فصل است. متاسفانه برخی رسانه وقتی مصاحبه می‌گیرند، جواب‌های دلخواه خود را برای سوالاتی که مطرح می‌شود، تنظیم می کنند تا بقول خودشان ارزش خبری و هیجان بیشتری ایجاد شود. من شخصیت حرافی ندارم و بازی کلمات را هم بلد نیستم به همین خاطر صحبت‌هایم را خیلی رک و صادقانه بیان می‌کنم و چون در حال حاضر آرامش تیمم بر سایر مسائل ارجحیت دارد، اقدام و پیگیری لازم درخصوص رفتار رسانه‌های مذکور را طی روزهای آینده انجام خواهم داد.

دیدارهای آینده: ما دو بازی تا پایان فصل پیش رو داریم که هر دو برایمان مهم است، به همین منظور انگیزه زیادی برای ارائه بازی‌های قدرتمند تاثیرگذار در سرنوشت لیگ داریم تا حیثیت و اعتبار والای مان به نمایش در آید.

پیش بینی مهاجری از رتبه تیم ها: پیشگو نیستم ولی چون این فصل در هر دو تیم تراکتور و ماشین‌سازی فعالیت داشته‌ام، هدف و آرزویم کسب بالاترین رتبه برای نمایندگان فوتبال تبریز در لیگ‌برتر است. هواداران پرشور فوتبال تبریز مطمئن باشند که با تمامی توان و اقتدار مقابل حریفان ظاهر می‌شویم و انشاالله با کسب نتیجه دل آنها را شاد خواهیم کرد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها