20:40:42 1398/7/12

منصوریان: به کلمه بدشانسی اعتقاد ندارمسرمربی ذوب آهن در نشست خبری حاضر شد.

به گزارش نوداد نیوز ، منصوریان پس از شکست برابر سپاهان گفت: روز قشنگی بود آنچه می‌خواستیم انجام دادیم. همچنان اعتقاد دارم امروز از بی دقتی بازیکنانم در 5 دقیقه اول بازی لطمه خوردیم.در نیمه دوم هم گل ما که آفساید شد سوال کردم که گفتند اشتباه بوده است.

* بنیادی فر خیلی با کیفیت داوری کرد تیم داوری فوق العاده خوب بود اما دو صحنه ما که یکی 100 درصد گل بود و جریان بازی عوض می شد و احساس می کنم ولسیانی با دست توپ را زد. روی این دو موضوع خیلی اعتراض داشتیم اما از کیفیت داوری بنیادی فر حتما باید تعریف کنم که اصلا تحت تاثیر جو ورزشگاه قرار نگرفت. اعتراض من به کمک داور پشت دروازه و کمک داور مقابل حسن یوسفی بود به سپاهان تبریک می گویم.

* کیفیت دربی اصفهان از دربی تهران بسیار بهتر بود. نمی‌خواهم اشتباهات و تقصیرات را گردن بچه‌ها بیندازم هرچند می‌توانستیم بهتر بازی کنیم. 

* با توجه به اینکه سپاهان در 15 دقیقه اول و 10 دقیقه آخر خیلی خطرناک بازی می‌کند به بچه‌ها گفتیم مانند کاری که با استقلال و تراکتور کردیم، غافلگیرشان کنیم.

* البته وضعیت فیزیکی خوب بازیکنان ما هم اجازه این کار را به ما می‌داد. باید در 10 دقیقه اول به گل می‌رسیدیم اما روی دو کرنر که فکر می‌کردند صددرصد گل می‌شود دفاع سپاهان مقاومت کرد. نمی‌خواهم بگویم دروازه‌بان سپاهان بهترین بازیکن زمین بود تا فکر کنید ما تیم برتر بودیم اما نیازمند که بسیار دروازه‌بان خوب و بدون حاشیه‌ای است عالی کار کرد و در 15 دقیقه اول مسابقه تیمش را از فشار خارج کرد.

* بوحمدان در سال‌هایی که مربی‌گری می‌کنم جزو منضبط‌ترین بازیکنانی است که دیده‌ام او با برنامه زندگی می‌کند و نمی‌دانم در آن لحظه چه اتفاقی برای او رخ داداما به من گفت که کشاله پایش صدا کرده و مجبور شدیم تعویضش کنیم. فردا کمیته پزشکی در این خصوص نظر خواهد داد. قطعاً آسیب دیده است اما امیدواریم با توجه به اینکه بازیکنی کلیدی است طول درمانش کوتاه باشد.

* این مشکل قطعاً در بازی‌های آینده رفع خواهد شد در تیم‌هایی که من داشته‌ام مانند نفت و استقلال از این پروسه عبور کرده‌ایم. این موضوع را تمرین می‌‌کنیم از صبح تا شب نحوه طراحی تمرینات ما روی همین موضوع است و به هیچ عنوان در فاز دفاعی نمی‌رویم. 

* با نظر شما موافق نیستم اگر تهران بود شاید جواب دیگری می‌دادم اما در اصفهان فرم صحبت‌هایم در کنفرانس مطبوعاتی را تغییر داده‌ام. 

* ارسلان، هادی و ... مهاجمان خوبی هستند.  ما تصمیم داشتیم از همان نقطه ای که نقطه قوت سپاهان است به آنها آسیب بزنیم اما دروازه‌بان سپاهان آنها را از فشار خارج کرد. اما حریف مجبور شد روی ما خطا کند. به کلمه بدشانسی اعتقاد ندارم. اگر بتوانیم دقت بیشتری داشته باشیم و از موقعیت‌های‌مان استفاده کنیم تمام شانس‌ها تبدیل به گل می‌شود. 

* یکی دو روز استراحت می‌کنیم و بعد تمرینات را از سر می‌گیریم. چند بازی فشرده انجام می‌دهیم و مجدداً لیگ تعطیل می‌شود اما چون لیگ به خاطر تیم ملی تعطیل می‌شود به خاطر ایران کمک می‌کنیم. ما هم در این مدت می‌توانیم ایرادهای خودمان را برطرف کنیم. البته این موضوع به روند مثبت تیم ما توقف می‌دهد و موافق مربیان تیم‌های لیگی هستم اما چون برای تیم ملی است مشکلی نداریم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها