14:01:51 1398/2/21

نه کاری به سپاهان داریم نه پرسپولیس

منشا: ما استقلالیم، داغ تر از آبادانگادوين منشا پس ازدوری چند روزه به ليست 18 نفره استقلال برگشت و  همراه اين تيم راهي آبادان شد.

به گزارش نوداد نیوز، مهاجم سيه چرده استقلال درباره وضعيت تيمش در ليگ برتر و بازي با صنعت می گوید: من در دو ديدار قبلي كنار تيم نبودم و الان خيلي خوشحالم كه به تيم برگشتم. برای بازی امروز همه چيز به نظر فرهاد مجيدي بستگي دارد و من در اين چند روز خيلي خوب با تيم تمرين كرده ام.قطعا بازي سختي در پيش داريم. باید بگویم هوا در جنوب گرم است ولی ما داغ تريم چون از همه بچه هاي تيم و خواسته قلبي شان خبر دارم.همه دوست دارند در ديدار امشب برنده شوند و شانس قهرماني و كسب سهميه را زنده نگه دارند.

منشا ادامه می دهد: ما هنوز شانس داريم. كسي تضمين نكرده سپاهان و پرسپوليس حتماً برنده مي شوند.ما بايد بدون توجه به نتايج ديگر مسابقات فقط روي بازي خودمان تمركز كنيم و تا جايي كه مي توانيم در زدن ضربات آخر دقت كنيم.بايد پيش از هر چيز به كسب هر سه امتياز بازي فكر كنيم و كار خودمان را براي قهرماني يا كسب سهميه به اما و اگر واگذار نكنيم.ما نقاط ضعف و قوت حریف را مي شناسيم.حتم دارم اگر بازي هميشگي مان را انجام بدهيم قطعاً دست پر به تهران بر مي گرديم.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها