15:15:12 1397/7/24

مل گیبسن و مصائب بازسازی شاهکار "سام پکین پا""این گروه خشن" سام پکین پا از جمله فیلمهای کلاسیک فوق العاده ای است که هواداران متعصبی هم دارد.

به گزارش نوداد نیوز، وقتی خبر رسید که مل گیبسون می خواهد همکار نویسنده و کارگردان برای بازسازی این اثر باشد واکنش های زیادی برانگیخته شد و خیلی‌ها ناراحت و آشفته شدند و این سؤال برای‌شان مطرح شد که چرا این فیلم کلاسیک باید بازسازی شود؟

این طور که پیداست گیبسن هم ابتدا با خودش همین فکر را کرده است. او در نشست پرسش‌وپاسخ فیلم جدیدش Dragged Across Concrete به کارگردانی اس. کریگ زالر از بی‌میلی ابتدایی خود نسبت به این پروژه گفته است و این‌که چرا در نهایت آن را پذیرفت: «در ابتدا فکر کردم ایده بدی است و چرا دوباره باید گروه خشن را ساخت؟ اما وقتی با همراهی دیگر نویسنده پروژه به اندازه کافی به آن فکر کردیم راهی برای ورود به داستان به ذهن‌مان رسید. به این ترتیب، پروژه‌ای که با یک ایده بد شروع شده بود به سمت‌وسویی رفته است که ویژه به نظر می‌آید.»

در هر صورت به نظر نمی‌رسد مخالفان پروژه با این حرف‌های گیبسن قانع شوند تا تغییری در نظرشان ایجاد شود. هنوز تاریخی برای نمایش عمومی این بازسازی معین نشده است و برنامه بسیار شلوغ گیبسن، ما را به این نتیجه می‌رساند که حالا خیلی مانده است تا شاهد نتیجه این پروژه باشیم.

0
0

نسخه قابل چاپ

پست های مرتبط

از سراسر وب

نظر ها