17:15:55 1397/3/22

معرفی فیلم جومانجی (به جنگل خوش آمدید)فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle ساخته آمریکا، در تاریخ 20 دسامبر 2017 به نمایش درآمد.

این فیلم دنباله مستقلِ جومانجی محصولِ سال 1995 است که به لحاظ محتوایی داستان دیگری را روایت می کند.

کارگردان: جیک کاسدان

بازیگران: کوین هارت، دواین جانسون و کارن گیلان

نویسندگان: کریس مک‌ کنا، جف پینکنر، اسکات روزنبرگ و اریک سامرز

ژانر: هیجان انگیز | فانتزی

امتیاز از ۱۰ : 7.2

امتیاز منتقدین از ۱۰۰ : 58

خلاصه داستان: این فیلم داستان جدیدی از جومانجی را روایت می کند. برخلاف نسخه قبلی جومانجی که یک بازی تخته ای چند نوجوان را درگیر چالش های مختلفی کرد، در جومانجی سال 2017 یک کنسول بازی 4 نوجوان را به دنیایی پر از موجودات خطرناک می برد. این 4 نوجوان که خود را در کالبدی جدید می بینند باید از موانع مختلفی برای نجات جان خود بگذرند و در این مسیر هر یک توانایی خاص خود را دارد. آن ها برای برگشتن به دنیای واقعی باید ابتدا از ویژگی های خاص همدیگر مطلع شوند و با پیروی از این نقش ها بازی را به اتمام رسانند. زمانی که آنها وارد محیط این بازی شدند و جای شخصیت‌های آن قرار گرفتند متوجه شدند که باید به خطرناک‌ترین سفر و ماجراجویی خود بروند و آن را هرچه زودتر به پایان برسانند؛ در غیر این صورت آنها چاره دیگری نخواهند داشت و تا ابد در همان بازی گیر خواهد کرد.

نقدهای منتقدان

بیل زووکر ( ۸۸ از ۱۰۰)

در نهایت عوامل سازنده فیلم Jumanji: Welcome to the Jungle توانستند یکی از سرگرم‌کننده‌ترین و بهترین اثری را که بتواند بیننده را در تمام طول مدت بخنداند ارائه دهند. یکی از سرگرم‌کننده‌ترین آثاری بود که امسال آن را تجربه کرده بودم. اگر بخواهیم در این میان از کسی تقدیر و تحسین کنیم، آنها دواین جانسون، کوین هارت و به‌خصوص جک بلک هستند که عملکرد فوق‌العاده خوبی در نقش‌هایشان به نمایش گذاشتند و قابلیت این را دارند که هر بیننده از هر نسلی را (حتی اگر قسمت گذشته را ندیده باشند) سرگرم کنند.

گری تامپسون (۷۵ از ۱۰۰)

بازسازی داستان فیلم جومانجی در قالب نسخه جدیدی مانند به جنگل خوش آمدید یک اتفاق خیلی خوب و لذت‌بخش بود؛ یک فیلم که بعد از نمایشش مشخص شد که اثر خوب و سرگرم‌کننده‌ای بوده و نسبتا خوش‌ساخت است. به نظر من شخصیت‌ها و طنزهایی که در داستان به کار رفته بود خیلی جذاب‌تر و سرگرم‌کننده‌تر از جلوه‌های ویژه آن به چشم می‌آمد.

گلن کنی (۵۰ از ۱۰۰)

عملکرد و اجراهای بازیگرانی همچون دواین جانسون، کوین هارت و جک بلک بسیار زیبا و سرگرم‌کننده بود. به نظر می‌رسد که بازی آنها طوری شکل گرفته بود که به اعتقاد خودشان، اگر آنها بتوانند خودشان را سرگرم کنند و از نظر خودشان خنده‌دار به نظر برسند، اینگونه می‌توانند دیگران را هم سرگرم کنند. اعتقاد آنها کاملا اشتباه نیست، اما از طرف دیگر به اندازه کافی هم تئوری درستی نیست.

تصاویری از این فیلم

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها