16:23:02 1398/8/18

اللهیار، دیاباته و یک خارجی مثلث آتش استقلال

معرفی اولین مازاد احتمالی استقلال در نیم فصلاستقلال با 21 گل زده در حال حاضر بهترين خط حمله ليگ نوزدهم را در اختيار دارد اما با اين وجود استراماچوني در صدد اضافه كردن یكي دو خريد به جمع شاگردانش است.

به گزارش نوداد نیوز، سرمربی ايتاليايی استقلال از كمبود مهره در فاز تهاجمی گله كرده تا به اين شكل مديران باشگاه را برای خريدهای مد نظر تحت فشار قرار دهد.او كه حالا با پنج برد متوالی در ليگ به محبوبيت نزد طرفداران رسيده با حمايت طرفداران رو به رو شده حالا در فاصله چند هفته تا آغاز پنجره زمستانی روی حداقل دو خريد جديد حساب باز كرده است.

سرمربی استقلال بارها با اشاره به اينكه تاکتیک 3- 4- 3پلان اول تاكتیکی او برای اين فصل است اما چون مهره های مد نظر كه بتوانند خواسته های او را برآورده كنند، در فهرست نفراتش ديده نمی شود او نياز به خريد حداقل دو مهره جديد دارد.

این در حالیست که رسانه های ترکیه چند روز پيش از توافقات صورت گرفته برای بازگرداندن قرضی اللهيار صيادمنش به استقلال پرده برداشتند.گویا دو باشگاه در خصوص انتقال اللهیار به توافق كلی رسيده اند.

در كنار اللهیار استقلالی ها به صورت كاملاً چراغ خاموش و پنهانی با يك مهاجم خارجی مد نظر استراماچونی نيز در حال توافق هستند، خريدی كه می تواند سورپرايز بزرگی براي استرا باشد. اين دو خريد همراه شيخ دياباته همان مثلث ويرانگری هستند كه مرد ايتاليايی نقشه های زيادی برای آنها در نيم فصل دوم و ليگ قهرمانان آسيا كشيده است.

با این حساب می شود پیش بینی کرد مرتضی تبریزی که خرید جنجالی دو فصل پیش شفر بود و نتوانست جواب اعتماد استراماچونی را جلب کند و جایی برای خود در برنامه هاي تاكتیكي مربي ايتاليايي باز كند،اولین خروجی آبی پوشان در فصل نقل و انتقالات باشد.

0
0

نسخه قابل چاپ

از سراسر وب

نظر ها